zoomatech murr Schunk

Futuristická herní děla

Svět počítačových her umožní cestovat do paralelního vesmíru, aniž byste museli opustit svůj domov. Obliba videoher jako způsobu sociální interakce, při které nemusíte nikoho fyzicky potkat, se vzhledem k současné situaci znatelně zvyšuje.

 
Veřejnosti Lenovo odhalilo svou novou sestavu využívající umělou inteligenci, která automaticky umožňuje neomezené hraní. Bez ohledu na to, kde na své herní cestě zrovna jste, určitě si zamilujete mimořádný výkon a minimalistický styl nového notebooku Lenovo Legion 7 s pohlcujícím 16palcovým displejem, 16palcový Lenovo Legion 5 Pro, 15palcový Lenovo Legion Slim 7 a Lenovo Legion 5 dostupný ve dvou různých velikostech.

V roce 2021 přináší Legion ještě zběsilejší herní výkon díky inovacím v hardwaru a softwaru. Jsou zkonstruovány pomocí inteligentních chladicích prvků Coldfront 3.0 pro zvýšené proudění vzduchu až o 18 % oproti předchozí generaci tak, aby se zvládly lépe vypořádat s teplem a hlukem generovaným výpočetní silou. Nižší teploty systému zohledňují optimalizovaný výkon a celodenní mobilitu s dlouhou výdrží baterie.

Na procesorech, grafických kartách, zadních a bočních tepelných větracích otvorech, stejně jako na SSD a opěrce zápěstí je umístěn dostatek senzorů pro přesné a neustálé zaznamenávání a vyhodnocování informací o teplotě. Díky tomu je možné včas předpovídat tepelnou křivku zařízení tak, abyste si mohli užívat nekonečné hodiny hraní, aniž by systém musel kvůli přehřívání náhle redukovat výkon. Aby chlazení fungovalo ještě lépe, byl rozšířen měděný systém odvádění tepla až o 82 % oproti předchozí generaci. Zároveň se vytvořili velké větrací otvory ve spodním krytu notebooku i pod klávesnicí, aby se udrželo zařízení chladnější.Nový Legion Slim 7 má ambice stát se nejtenčím a nejlehčím herním notebookem v historii produktů Legion.

Aby Lenovo nabídlo největší možnou kvalitu s vysokým rozlišením obrazu, hladkou odezvou a věrným panelem barev odpovídajícím představám hráčů, uvádí na trh Legion 7 a Legion 5 Pro – světově první 16palcové herní notebooky s QHD rozlišením a frekvencí 165 Hz. Tato špičková zařízení se pyšní také speciální herní klávesnicí Legion TrueStrike s volitelným RGB podsvícením.

Nové modely ThinkBook

Lenovo výrazně vylepšuje ThinkBook Plus Gen 2 i. Zároveň představuje nové ThinkBook 13x i s 11. generací procesorů Intel Core a ThinkBook 16p Gen 2 poháněný nejnovější generací mobilních procesorů AMD Ryzen a vybavený grafickou kartou NVIDIA GeForce nové generace.ThinkBook Plus Gen 2 i.
 
Publikováno: 2. 2. 2021 | Počet přečtení: 180