zoomatech murr Schunk

Nová platforma SAP pro transformaci podnikání

Společnost SAP představuje RISE with SAP, ucelenou platformu pro přeměnu v inteligentní podnik. Řešení umožňuje zákazníkům přepracovat stávající procesy a dosahovat díky tomu lepších obchodních výsledků, a to bez ohledu na to, v jaké fázi digitální transformace se aktuálně nacházejí.

 
Díky rozsáhlému partnerskému ekosystému umožňuje SAP svým zákazníkům těžit z této transformace rychle, pružně a bez nutnosti velkých počátečních investic.

„Geopolitické napětí, výzvy v oblasti životního prostředí a pokračující pandemie nutí podniky reagovat na změny rychleji, než kdy dříve,“ říká Christian Klein, výkonný ředitel SAP. „Prosperovat budou jen ty organizace, které dokáží rychle přizpůsobit své obchodní procesy, a právě to je cílem RISE with SAP. Chceme zákazníkům pomáhat v hledání nových způsobů, jak inovovat jejich podnikání, a umožnit jim tak získat konkurenční výhodu. Významnou roli přitom hrají cloudové technologie,“ dodává Christian Klein.

Řešení RISE with SAP je jedinečné v tom, že umožňuje transformaci na inteligentní podnik všem zákazníkům bez ohledu na to, v jaké fází digitální transformace se právě nacházejí nebo jak komplexní je jejich podnikání. Na bázi předplatného mají nyní podniky možnost získat jediného partnera, který bude garantovat vlastní provoz služeb, úroveň jejich kvality i podporu související s digitální transformací. Zdaleka se nejedná jen o čistě technickou migraci do cloudu, ale o komplexní a kontinuální transformační proces.

Ve spolupráci se silným partnerským ekosystémem umožní SAP pomocí platformy RISE with SAP zákazníkům provést mj. následující změny:

• Přepracování podnikových procesů

• Migrace technologií

• Vznik chytrého podniku

• Do systému lze snadno přidávat řešení SAP, jejích partnerů i třetích stran. Rozšiřování a integrace využívá stejného datového modelu a platformových služeb, jako aplikace SAP.

• K dispozici je přístup k více než 2200 aplikačním rozhraním (API), což pomáhá při další technologické integraci bez ohledu na to, zda se jedná o řešení on-premise, cloud nebo systémy jiných dodavatelů, než je SAP.

• Jediná sémantická datová vrstva umožní poskytovat vysoce kvalitní data pro analytiku, plánování i systémy umělé inteligence, což podporuje řízení i plánování podnikových procesů v reálném čase.

• Řešení SAP i další podnikové procesy lze v reálném čase rozšiřovat bez hlubších znalostí programování (low-code, no-code). Platforma SAP S/4HANA Cloud podporuje integraci se SAP Business Technology Platform. Poskytuje umělou inteligenci, robotickou automatizaci, pokročilé analytické funkce a umožňuje pružné nasazení podle složitosti prostředí zákazníka i jeho dalších potřeb.Podrobnější informace o řešení RISE with SAP včetně videozáznamu představení je k dispozici na webu SAP.
 
Publikováno: 2. 2. 2021 | Počet přečtení: 160