zoomatech murr Schunk

Pozvání na show Live Bell

Jedním ze způsobů, jimiž se společnost Bell snaží v covidové době udržet kontakt se zákazníky i fanoušky letectví po celém světě, je otevření příležitosti virtuálního seznámení s jejími výjimečnými produkty i lidmi, kteří za nimi stojí.

 
Od 1. února bude spuštěna stránka Bell Live Showcase site, kde mohou zájemci z domova sledovat komentované letové ukázky a prohlídky nejrůznějších strojů z produkce firmy. Po nich budou následovat živé panelové diskuze s odborníky společnosti Bell. Od nejnovějších inovací až po spektrum náhradních dílů – Bell zve diváky na poutavou prohlídku, během níž jim představí část svého podnikání.

Program je následující:

- 1. února: Bell 505 tento stroj kombinuje osvědčené systémy s pokročilou technologií a elegantním moderním designem. Podívejte se, jak si poradí na nejrůznějších misích od turistických letů až po ochranu veřejné bezpečnosti. Dlouholetý dodavatel a partner Bellu – Safran Helicopter Engines – diváky seznámí se základním motorem, který do těchto strojů dodává.Vrtulník Bell 505 je extrémně nákladově konkurenceschopný pro zvládnutí jakékoliv výzvy.

- 2. února: Bell disponuje globální sítí strategicky umístěných podpůrných zařízení a nabízí tak širokou řadu služeb, které „udržují zákazníky ve vzduchu“. Zjistěte, jak Bell poskytuje špičkovou podporu zákazníkům prostřednictvím vlastních týmů Global Support Network a Aeronautical Accessories.

- 3. února: Vrtulník Bell 525, stroj 21. století, představuje nový letecký standard v rámci komerčního leteckého průmysl. Bell jako první na světě u tohoto stroje použil ovládací prvky „fly-by-wire“, tím snížil pracovní zátěž pilota a nově definoval možnosti vrtulníku kategorie super-medium. Seznamte se s touto platformou a dozvíte se více o výcvikových programech pilotů Bell 525 prostřednictvím virtuálního řešení a otevřené diskuse s týmem programů Bell 525.Stroj Bell 525 představuje nový standard v rámci komerčního leteckého průmyslu.

- 4. února: Mnohaletý odkaz technických a technologických inovací společnosti Bell pokračuje a promítá se do nejrůznějších komerčních platforem, jako je vývoj a testování bezpilotního nákladního prostředku Autonomous Pod Transport (APT) – dron z rodiny eVTOL (elektronických zařízení s vertikálním vzletem a přistáním). Nahlédněte do budoucnosti leteckého doručování a během následné panelové diskuze se seznamte se špičkovými odborníky Bellu z oddělení komerčního letectví.
 
Publikováno: 1. 2. 2021 | Počet přečtení: 172