MURR2 Schunk

LG na virtuálním CES

Na virtuálním veletrhu CES 2021 představí LG Electronics svoje úplně první QNED Mini LED televizory, jako špičku produktové řady prémiových LCD televizí LG pro rok 2021. Jde o nejnovější televizory značky, které představují obrovský skok v kvalitě obrazu LCD TV.

 

Díky technologiím quantum dot a NanoCell s Mini LED jako zdrojem světla jsou hodnoty jasu a kontrastu mnohem lepší než u konvenčních LCD televizorů. Produktová řada pro rok 2021 zahrnuje 10 nových modelů s rozlišením 4K a 8K, které pokrývají širokou škálu velikostí obrazovek s úhlopříčkou až 86 palců.

S OLED jako vrcholem nabídky s technologií samosvíticích pixelů a nezávislým ovládáním stmívání nabízí příchod QNED Mini LED televizorů LG spotřebitelům zajímavou možnost volby. Díky nové struktuře panelů vylepšené o pokročilé podsvícení Mini LED poskytují tyto televizory skutečně pohlcující zážitek ze sledování v oblasti LCD. Jako první televizory, kombinující technologie quantum dot a NanoCell v jednom produktu, produkují LG QNED televize neuvěřitelně přesné barvy, zatímco pokročilé LED podsvícení nabízí lepší kontrast a hlubší černou pro výjimečné živé a realistické zobrazení. S obnovovací frekvencí až 120 Hz poskytují tyto televizory plynulejší a přirozenější zobrazení pohybu.

Inovativní podsvícení Mini LED zahrnuje až téměř 30 000 malých LED, které produkují neuvěřitelný špičkový jas a kontrastní poměr 1 000 000 : 1 ve spojení s téměř 2500 zónami podsvitu a pokročilou technologií lokálního stmívání. Výsledkem je skvělá kvalita HDR obrazu s vynikajícím kontrastem a zobrazením černé barvy, široký barevný gamut a přesnost barev. U živého zobrazení se zdá, jako by překračovalo hranice obrazovky a vstupovalo do prostoru.

Špičkový 86palcový 8K QNED televizor LG bude k vidění ve virtuálním stánku LG během veletrhu CES 2021 od 11. ledna.

 
Publikováno: 4. 1. 2021 | Počet přečtení: 284