MURR2 Schunk

Automatizované posuvné dveře s technologií OLED

Memorandum společností LG a Assa Abloy podepsané v rámci spolupráce na vývoji vůbec prvních transparentních automatizovaných dveří na světě, které budou zároveň digitálním nosičem.

 

Assa Abloy Entrance Systems a LG Electronics společně vyvíjejí automatizované dveře s technologií transparentního OLED. Jde o inovativní řešení, které přinese zcela novou zákaznickou zkušenost.

Nový produkt spojuje průhledný OLED displej (model 55EW5G) a softwarové řešení pro správu obsahu LG SuperSign spolu s automatizovanými posuvnými dveřmi ze skla švédského výrobce Assa Abloy. Kromě pohodlného a bezdotykového přístupu do budov a dalších míst, jako jsou např. letiště, přinášejí transparentní OLED automatizované dveře nové příležitosti, jak přivítat zákazníky, komunikovat se zaměstnanci či zákazníkům přirozeně sdělovat marketingová sdělení.

Díky technologii panelu OLED s názvem WRGB, využívající pixely emitující světlo, se dveře pyšní přesnými barvami, nadstandardním jasem i vysokým kontrastem. Protože je technologie transparentního OLED variabilní, lze ji snadno přizpůsobit různým dveřím a vchodům. Průhlednost navíc znamená, že lze snadno vidět objekty na druhé straně dveří, a tak jsou tyto displeje bezpečné a v symbióze s okolím, zároveň ale poskytují užitečné informace. Díky robustnímu designu s tvrzeným sklem nabízejí posuvné dveře také vynikající odolnost a vysokou bezpečnost.

 
Publikováno: 4. 1. 2021 | Počet přečtení: 270