MURR2 Schunk

Dachser odbavil 100. charterový let letošního roku

Na začátku prosince zorganizoval mezinárodní logistický provider Dachser v rámci své divize Air & Sea Logistics svůj stý charterový let v tomto roce. Nákladní letadlo obsloužilo trasu Frankfurt–Šanghaj jako součást dedikované charterové služby.

 

V reakci na omezené kapacity v leteckých přepravách způsobené pandemií onemocnění Covid-19 vytvořil Dachser Air & Sea Logistics už v únoru alternativní charterový plán. Nejprve charterový program zahrnoval relaci Frankfurt–Čína, na konci července firma rozšířila tuto prémiovou leteckou službu o týdenní odlety na lince Frankfurt–Chicago. Tím společnost kompenzuje kapacity v nákladních leteckých přepravách, které se v důsledku globální pandemie a téměř kompletního výpadku v pasažérských leteckých přepravách výrazně snížily.

„S naší integrovanou a robustní logistickou sítí a týmem vysoce motivovaných zaměstnanců můžeme zákazníkům už řadu měsíců nabídnout inteligentní a inovativní přepravní řešení,” říká Timo Stroh, Head of Global Air Freight společnosti Dachser, a dodává, „v době, kdy je náš svět otřesen ve svých základech a systémový význam logistiky se stal jasnějším než kdy jindy, jsme včas zareagovali a vytvořili řešení na míru našim zákazníkům.”

Integrované přepravní řešení z jednoho zdroje

Prostřednictvím své husté logistické sítě pozemních přeprav Dachser distribuuje zboží z Frankfurtu do celé Evropy s pevnými doručovacími časy a vysokým standardem kvality. Zákazníci profitují z integrovaného přepravního řešení, které je poskytováno z jednoho zdroje a pokrývá celý dodavatelský řetězec od odesílatele k příjemci. Charterový program je garancí, že poskytované kapacity jsou spolehlivé a nezávislé na volatilním vývoji trhu.

 
Publikováno: 30. 12. 2020 | Počet přečtení: 279