murr Schunk

Nadčasové hodinky z dílny Peugeot

Elegantní hodinky „Armand, SINCE 1810“, které vzdávají hold historii značky, navrhlo Studio Peugeot Design Lab. Každý detail hodinek je pečlivě zpracovaný, např. proplétaný kovový nebo prošitý kožený řemínek.

 
Milovníci historie značky Peugeot budou moci hrdě nosit stylové hodinky s moderním šedým laminovaným ciferníkem nebo s černým ciferníkem s nápisem „PEUGEOT SINCE 1810“.

Nadčasové hodinky kombinují tři ručičky a ukazatel data. Díky prošitému koženému nebo proplétanému kovovému řemínku působí velmi elegantně. Používají systém quartz a jsou vodotěsné až do 50 metrů. Hodinky byly pojmenovány „Armand“ jako pocta zakladateli automobilového výrobce Peugeot.Pláště hodinek kombinují smyslné křivky, propracované povrchy a duté boky ve stylu nejnovějších automobilů Peugeot. Díky kvalitě leštění pouzdra získaly elegantní vzhled, za nějž vděčí i know-how značky v oblasti zpracování oceli. Tlačítko pro nastavení času nese podpis „Peugeot“" a na zadní straně pouzdra je vyrytý nápis „Peugeot“ nebo „Peugeot Legend“.

Tyto nové hodinky „Armand, SINCE 1810“ jsou k dispozici v e-shopu https://boutique.peugeot.com. Doplňují kolekci oblečení, lifestylových předmětů a výrobků určených ke stolování, oslavujících 210 let značky Peugeot.
 
Publikováno: 28. 12. 2020 | Počet přečtení: 158