murr Schunk

Větší dosah a výborný zvuk

Značka EVOLVEO představuje set dvou vysílaček FreeTalk 2W, které pracují na frekvencích 446 a 448 MHz, mají 8 hlavních kanálů s 38 kódy CTCSS a 83 kódy DCS. Disponují přepínatelným výkonem a větším dosahem.

 

Vysílačky mají ergonomický design s vojenskou kamufláží, automatickou aktivaci hlasem, velký podsvícený LCD displej, integrovanou LED svítilnu a jsou dodávány v sadě dvou kusů s dokovací stanicí. Umožňují přepínání výkonu až na hodnotu 2 W a zajišťují spolehlivou a bezplatnou komunikaci v otevřeném prostoru do vzdálenosti až 15 km v pásmu 448 MHz. Patří tak mezi nejvýkonnější zařízení v této kategorii na trhu.

Sada FreeTalk 2W pracuje v režimu PMR 446 (446 MHz) s výkonem 0,5 W, ale také na profesionální frekvenci 448 MHz s výkonem 2 W. Výkonná baterie s kapacitou 1300 mAh garantuje komunikaci po dobu několika dní. K dispozici je celkem 8 kanálů, každý z nich je možné dále provozovat se 121 kódy (38 kódů CTCSS a 83 kódů DCS). Kódy se používají pro odfiltrování cizích účastníků vysílajících na stejném kanále. Tyto Walkie Talkie, občanské radiostanice, mají také funkci monitorování kanálu, údaje jsou zobrazovány na velkém a přehledném displeji.

Díky výkonu 2 W v pásmu 448 Mhz má FreeTalk 2W dosah až 15 km a je ideálním komunikátorem pro volný čas, při sportovních aktivitách, pro zábavu v přírodě, pro komunikaci ostrahy nebo při práci na stavbě nebo v lese. Uvedený výkon 2 W není důležitý jen pro delší dosah. Hraje významnou úlohu i pro zachování vysoké kvality přenášeného zvuku. Ve spojení s funkcí automatického potlačení okolního šumu vysílačka přenáší v pásmu 448 MHz hlas vysílajícího v mimořádně výborné zvukové kvalitě.

 
Publikováno: 10. 12. 2020 | Počet přečtení: 296