murr Schunk

Sny hráčů se stávají skutečností

LG Electronics a Xbox uzavřely exkluzivní spolupráci, ve které představují fenomenální herní zážitek z netrpělivě očekávané konzole Xbox Series X ve spojení s nejmodernějšími technologiemi LG OLED televizorů.

 

Spolupráce se uskuteční na klíčových trzích v Evropě, Africe, na Středním východě a v asijsko-pacifickém regionu. OLED televizory LG se tak ve vybraných zemích stávají oficiálním partnerem nové konzole společnosti Microsoft. Hráči se mohou těšit na speciální akce pořádané ve vybraných prodejnách, které zákazníkům nabídnou příležitost vyzkoušet si zcela jedinečný zážitek z hraní her na LG OLED modelech a nejnovější konzoli Xbox.

Kombinace nejvyspělejších televizorů v rámci produktového portfolia LG a nejnovější konzole Xbox, která kdy byla vyrobena, umožňuje jak příležitostným, tak i profesionálním hráčům vychutnat si herní zážitek budoucnosti. Díky jedinečnému spojení tak hry nejen, že lépe vypadají, pyšní se ale také špičkovým zvukem a nepřekonatelným zobrazením detailů. Zcela nový herní zážitek je možný díky celé řadě vyspělých funkcí, jako jsou ultrarychlá doba odezvy 1 ms s minimální prodlevou mezi vstupem a výstupem nebo podpora nejpokročilejších vlastností HDMI včetně variabilní obnovovací frekvence (VRR). Nechybí ale ani automatický režim nízké latence (ALLM) či vylepšení zpětného audio kanálu (eARC).

OLED televizory LG jsou osazeny hned čtyřmi porty, které výše uvedené funkce podporují, a hráči si tak mohou naplno užít všechny výhody spojené s propojením více zařízení zároveň.

Pokročilý kombinovaný výkon obou zařízení umožňuje hráčům vychutnat si hraní v rozlišení 4K se snímkovou frekvencí až 120 snímků za sekundu stejně jako si v reálném čase naplno vyzkoušet nejnovější grafickou technologii s názvem: ray tracing RTX.Nejnovější generace televizorů LG OLED 2020 navíc jako první podporuje nový profil HGiG, který je v případě hraní her významným krokem kupředu. Společnosti LG a Microsoft jsou jedni ze zakládajících členů uskupení HDR Gaming Interest Group (HGiG), a proto věří, že nejnovější herní tituly s podporou HDR budou vypadat přesně tak, jak to vývojáři při jejich vytváření zamýšleli.

Obrazovky OLED televizorů LG v sobě ukrývají miliony samosvítících bodů. Díky tomu se pyšní vynikající kvalitou obrazu se zářivými, přirozenými barvami a nekonečným kontrastem. Společně s nejnovější konzolí Xbox pak podporují Dolby Vision a Dolby Atmos, které hráčům zprostředkují ještě dynamičtější obraz a zvuk, a tedy mnohem intenzivnější herní zážitek.

A protože únava očí při hraní her není žádným výmyslem, všechny letošní modely televizorů LG jsou vybaveny OLED panely s certifikací Eye Comfort Display od společnosti TÜV Rhineland. Tento certifikát je zárukou, že displeje neblikají, vyzařují minimum modrého světla, poskytují široký barevný gamut, vynikající výkon HDR a konzistentní kvalitu obrazu i v případě, že nejste při sledování přímo před obrazovkou.

 
Publikováno: 10. 12. 2020 | Počet přečtení: 266