murr Schunk

Nové technologie k regulaci počtu lidí v obchodech

Společnost Axis Communications přichází se zařízením P8815-2 3D People Counter disponující zobrazovacím 3D softwarem k počítání zákazníků v prodejnách, a také s vylepšeným systémem správy softwaru Audio Manager Edge. Oba produkty dokážou přispět k efektivní regulaci počtu návštěvníků.

 
Nařízení vlády omezující počet lidí v prodejnách přineslo vysokou poptávku po řešeních, která umožní toto omezení dodržovat. Příkladem jednoho z nových hardwarových prvků je počítací zařízení Axis P8815-2 People Counter, které využívá dvou senzorů k vygenerování hloubkové mapy, což výrazně zvyšuje přesnost počítání. Získaná data o počtu návštěvníků mohou prodejny dále zpracovat např. s použitím existujícího softwaru pro správu kamerového systému. Nový počítací 3D senzor je ideální do nepříznivých prostředí, kde jsou stíny, silné sluneční světlo, odlesky nebo velký provoz. V případě potřeby lze zařízení pomocí volitelného příslušenství namontovat na závěs nebo zapustit do stropu.Zařízení P8815-2 3D získává data o počtech lidí pomocí dvou senzorů.

K informování o aktuálním počtu lidí v prodejně lze využít také síťové reproduktory s vylepšenou verzí správy softwaru Audio Manager Edge, který zajišťuje snadnou správu obsahu a umožňuje kombinovat živá nebo předtočená hlášení. Součástí aplikace jsou předem naprogramovaná pravidla snadného nastavení, konfigurace, provozu, ale i harmonogramy týdenního plánování obsahu. Tato zařízení mohou tvořit vysoce variabilní audiosystémy, které slouží k přehrávání reklamy a hudby na pozadí, nebo k odrazení narušitelů od nežádoucí činnosti.O aktuálním počtu lidí v prodejně lze využít také síťové reproduktory s vylepšenou verzí správy softwaru, který bude k dispozici začátkem roku 2021.
 
Publikováno: 3. 12. 2020 | Počet přečtení: 232