murr Schunk

Řešení Videocheck – digitální transparentnost

Citroën umožňuje svým zákazníkům optimalizovat si čas prostřednictvím služby Videocheck, digitálního řešení pro dodatečné práce zjištěné navíc, při prohlídce vozidla v servisu.

 
Aplikace umožňuje pořídit videozáznam o voze a odeslat ho zákazníkovi. Citroën si tak zachovává transparentnost, důvěru a blízký vztah se svými zákazníky, jak dokládá video ZDE. Videocheck se nyní používá v 30 zemích a v 3000 servisech.

V dnešní době žijeme v digitálním věku, kdy je každý propojen pomocí počítačů, mobilních telefonů, tabletů a sociálních sítí. Digitalizace umožňuje zavádět nové strategie a vycházet tak vstříc požadavkům klientů. Digitální řešení Videocheck bylo vytvořeno s cílem plnit očekávání zákazníků.

Služba Videocheck je řešení přizpůsobené aktuálním společenským výzvám. Od svého spuštění v lednu 2019 se Videocheck masivně rozvíjí v Evropě, Latinské Americe a objevuje se i v Africe. V současné době je k dispozici ve 30 zemích a 3 000 servisech. Plánuje se jeho nasazení v dalších zemích.V České republice Citroën tuto službu nabízí již od dubna, kdy ji zavedl v období první karanény pro ty, kteří preferují maximálně bezkontaktní řešení.

Transparentnost


Udržování důvěry u zákazníků je dnes důležitější než kdy jindy. Videocheck je inovativní služba, kterou používají servisy v případě nutnosti provést práci navíc. Aplikace umožňuje pořídit pro větší transparentnost videozáznam vozu a zaslat jej zákazníkovi. Ten pak dodatečnou práci na dálku potvrdí. Znamená to pro něj značnou časovou úsporu, protože se nemusí přemisťovat, aby dodatečné práce na svém voze potvrdil. Toto digitální řešení umožňuje značce zachovávat transparentnost a blízký vztah se zákazníky. Ti pak mají ke svému servisu o to větší důvěru.Cílem služby Videocheck je zajistit, aby byl vztah se zákazníkem pružnější a jednodušší. Vedle této služby spustil Citroën již na konci roku 2014 také aplikaci Citroën Advisor, interaktivní online stránku s recenzemi, která je nyní k dispozici v 62 zemích a nabízí celkem více než 400 000 recenzí. Citroën byl ostatně prvním výrobcem automobilů, který tento typ služeb zavedl.
 
Publikováno: 1. 12. 2020 | Počet přečtení: 212