murr Schunk

Vozy Mazda na mazdaihned.cz

V dnešní pandemické době přišla automobilová značka Mazda se zajímavým řešením. Nabízí totiž jednoduchý způsob, jak je možno i z domova zjistit, zda by se u některého z českých dealerů nenašla ideální skladová nebo ojetá Mazda. Na portálu mazdaihned.cz lze najít řadu prověřených vozů Mazda, které jsou ihned k odběru.

 

Mazda vyrábí většinu svých vozů v továrnách Hofu a Ujina v japonské prefektuře Hirošima. Všechny výrobní linky jsou vysoce efektivní, nicméně stále se zvyšující poptávka po vozech Mazda znamená, že někdy může být čekací lhůta na nový automobil delší. Pro netrpělivé je tady proto portál mazdaihned.cz.

Jak napovídá název, jde o komplexní nabídku skladových a referenčních vozidel značky u všech dealerů v Čechách. Všechny vozy jsou prověřené, na portál je smí umístit jen autorizovaní prodejci značky. Portál má jednoduché ovládání, umožňuje zvolit filtrace výsledků podle modelu, typu, paliva – ale třeba i podle probíhajících prodejních akcí, které by se na skladový vůz mohly vztahovat. U všech aut je uvedeno, u kterého dealera se nachází a zda se jedná o skladový nebo referenční vůz. U ojetých aut nechybí informace o stáří vozu a počtu najetých kilometrů. Díky systému Elektronické servisní knížky Mazda se dá velmi jednoduše zjistit historie ojetých vozů až do roku 2006, kdy byla zavedena.

Konkrétně v tuto chvíli nabízí český portál 824 vozů. Namátkou např. 153 vozů Mazda CX-5, 128 oblíbených malých SUV Mazda CX-3, ale i 11 ikonických kabrioletů Mazda MX-5.

Zájemce o vůz Mazda, který nechce čekat, tak má ideální možnost si na jednom místě projít kompletní nabídku skladových vozidel u všech prodejců Mazda – a s vybraným vozem od dealera ihned odjet.

Při nákupu ojetého vozu je vždy třeba jisté obezřetnosti – a zcela vše se o něm nedozvíte nikdy. Nicméně Mazda je v oblasti prověřování a kontroly svých ojetin pravým průkopníkem.

Systém Elektronické servisní knížky (ESK) funguje již od roku 2006. Tehdy Mazda jako první zavedla tento dnes již běžný systém vedení servisních záznamů elektronicky u autorizovaných servisů značky. Do ESK nelze zpětně zasahovat, opravy servisních záznamů z minulosti jsou tedy vyloučeny. Pokud si zákazník vybere ojetý vůz Mazda, může od současného majitele žádat kompletní servisní záznamy. Ty lze samozřejmě vytisknout, ale jsou (pro majitele) k dispozici i elektronicky v aplikaci MyMazda.

 
Publikováno: 1. 12. 2020 | Počet přečtení: 182