murr Schunk

Rychlé měření teploty těla

Bezpečnostní průchozí brána SE-1008 je moderní detekční rám, který slouží pro bezkontaktní měření teploty s kapacitou až 70 osob za minutu. Je vhodná tam, kde je vysoký pohyb osob, jako jsou velké firmy, školy, nemocnice nebo hromadné akce.

 
Bezpečnostní brána zajišťuje rychlé, automatické a účinné měření teploty lidského těla a podílí se na snižování šíření nebezpečných virů, jako je koronavirus (Covid-19), ale i prasečí chřipka, SARS a jiné infekce, které se mimo jiné manifestují zvýšenou tělesnou teplotou. Rám používá pokročilý IR senzor, měří bezdotykově s vysokou přesností a chrání bezpečí kontrolovaných osob.

„V době epidemiologického nebezpečí, jakým je aktuálně COVID-19, je rutinní kontrola tělesné teploty nezbytným postupem pro zajištění bezpečnosti. Citlivý senzor detekčního rámu okamžitě zareaguje na teplotu nad 37 °C a automaticky zobrazí informaci na LED displeji,“ vysvětluje Damian Teichert, marketingový manažer firmy SpyShop24.cz, která Rámy pro Českou republiku dodává.

Bezpečnostní průchozí brána se již osvědčila během dlouhého a náročného používání v různých kritických podmínkách. Vyznačuje se spolehlivou konstrukcí a použitím ohnivzdorných materiálů. Montáž je rychlá (10 minut) a provoz jednoduchý. Nízká celková hmotnost (35 kg) usnadňuje manipulaci a převoz. Brána pracuje spolehlivě v rozmezí okolní teploty od 16 do 35 °C. Proces měření probíhá automaticky, umístěním čela nebo zápěstí před IR čidlo. K detekci stačí vzdálenost 2 až 5 cm. Měření je tedy zcela bezdotykové. Všechna provedená měření a poplachy se automaticky počítají a průběžně zobrazují na hlavním panelu. Pro zvýšení spolehlivost prováděných kontrol je dostupná také verze rámu se dvěma IR senzory.
 
Publikováno: 24. 11. 2020 | Počet přečtení: 212