murr Schunk

Chystá se celovečerní snímek Toma a Jerryho

Jistě si vzpomenete na roztomilého myšáka Jerryho a jeho neúnavného kocouřího pronásledovatele Toma. Tento osmdesát let starý animovaný kult o nesmiřitelném boji dvou hlavních protagonistů se příští rok dočká vlastního filmu.

 

Animovaný seriál vznikl již v roce 1940, kdy jej William Hanna a Joseph Barbera vytvořili pro společnost MGM. Seriál krátkých grotesek se dočkal i prvního celovečerního ztvárnění s touto povedenou dvojicí už v roce 1992 a trval 81 minut. Nyní se připravuje nový celovečerní film, ale tentokrát si Tom a Jerry zahrají po boku živých hereckých kolegů.

Můžeme se těšit na úžasné scény, kdy se Jerry přestěhuje do luxusního hotelu na Manhattanu v době, kdy vrcholí přípravy na svatbu století. Zoufalá organizátorka si najme kocoura Toma, aby jí pomohl zbavit se dotěrného myšáka. Hon kocoura a myši vzápětí skoro zničí nejen její kariéru a chystanou svatbu, ale i skoro celý hotel, jak lze vidět v traileru k filmu ZDE.

V hlavních rolích se objeví Chloë Grace Moretz (Kick Ass), Michael Peña (Ant Man) a Ken Jeong (Pařba ve Vegas). Film režíruje Tim Story (Fantastická čtyřka).

 
Publikováno: 18. 11. 2020 | Počet přečtení: 239