murr Schunk

Nová herní značka SureFire

Jde o zcela novou značku, která je speciálně navržena pro milovníky her na PC a konzolích. Značku SureFire vlastní společnost Verbatim a prvními představenými produkty jsou herní disky Gaming HDD GX3 a Gaming SSD GX3. V plánu je do konce roku uvést dalších více než 20 herních produktů.

 

SureFire byl stvořen speciálně pro hráče. Všechny produkty jsou postaveny tak, aby vydržely, snadno se používaly a byly cenově dobře dostupné. Po prvních produktech, externích HDD a SSD discích, které firma uvedla na trh, budou navazovat brzy herní myši, náhlavní soupravy, rozbočovače a další speciálně navržené pro vysoce výkonné hraní.Rozšířené herní úložiště


PlayStation, Xbox, notebooky a počítače mají omezenou kapacitu úložiště a nejnovější hry je rychle zaplní a nezanechají místo pro nové tituly. Nové externí herní disky SureFire poskytují účelově rozšířené úložiště pro hráče, kteří chtějí uložit svou herní knihovnu do pohodlného a velkokapacitního zařízení. S 2TB herním pevným diskem, který je schopen uložit až 50+ her, se hráči již nemusí rozhodovat, které hry z konzole nebo počítače smažou, aby vytvořili prostor pro nové tituly.

Herní pevné a SSD disky jsou plug-and-play, a hráčům umožňují spuštění během několika okamžiků. Díky kompaktním rozměrům a bez napájecího kabelu je činí velmi pohodlnými pro snadné umístění kdekoli. Alternativně lze disk použít jako běžné externí úložné zařízení, pokud to pro hraní není potřeba.

Disky jsou vybaveny vícebarevnými RGB, zvýrazňujícími LED akcenty, v souladu s moderními herními nastaveními a atraktivním ostrým designem, ovlivněným nejnovějšími konzolemi. Mají předinstalován software Nero Backup pro úplné zálohování a obnovení systému, což uživatelům umožňuje si naplánovat automatické zálohování.

Přenosem dat USB Superspeed 5 Gb / s (USB 3.2 Gen1), umožňuje rychlé načítání a zálohování her. Disky obsahují kabel Micro-B na USB-A a adaptér USB-A na USB-C, který umožňuje majitelům počítačů Mac a PC těžit z lepšího připojení k portům USB-C a USB-A.

 
Publikováno: 12. 11. 2020 | Počet přečtení: 249