murr Schunk

Nejmenší a nejlehčí projektory ve své třídě

Řada projektorů Panasonic PT-RQ35K – nejmenší a nejlehčí 3čipové DLP projektory s výkonem 30 500 lumenů na světě – vynikají bohatšími a poutavějšími barvami a designem pro jednodušší a rychlejší instalaci. Projektory budou dostupné začátkem prosince.

 

Nejnovější řada 3čipových laserových DLP projektorů udává nové standardy pro poutavé projekce ve veřejných prostorech díky jedinečné obrazové kvalitě 4K, snadnému nastavení a použití. Modely PT-RQ35K (4K) a PT-RZ34K (WUXGA), nejmenší a nejlehčí projektory na světě s výkonem 30 500 lm, jsou vytvořeny tak, aby vizuálně nadchly návštěvníky muzeí, výstav, tematických parků i veřejných akcí, a jsou také ideálním řešením pro videomapping. Díky bezkonkurenční spolehlivosti a režimu Quiet Mode (46 dB) se také dokonale hodí pro použití v konferenčních sálech a v posluchárnách.

Dokonalá kvalita obrazu

Kombinace výjimečného výkonu, rozlišení 4K s jednotkou Quad Pixel Drive a zcela nového laserového světelného zdroje vytváří poutavé projekce a vynikající obraz, tím nastavují novou laťku pro tuto třídu projektorů. Originální Panasonic technologie Pixel-Shiftingu přispívá k vytvoření těch nejjasnějších a nejdetailnějších projekčních obrazů (3 840 x 2 400 pixelů; 4K/16:10).

Nejnovější laserový světelný zdroj, disponující červeným a modrým laserem, pozvedá barevnost na novou úroveň realističnosti tím, že rozšiřuje barevnou škálu na 114 % oproti svému předchůdci. Tato výjimečná obrazová kvalita je zachována po dobu životnosti projektoru použitím těch nejspolehlivějším laserových zařízení, která jsou dnes na trhu. To zahrnuje optimalizované vlnové délky modrého laseru a funkci Dynamic Digital Control k regulaci výstupu červeného laseru a chlazení pro konzistentní kvalitu obrazu.

 
Publikováno: 12. 11. 2020 | Počet přečtení: 240