murr Schunk

Chladič procesoru z dílny Cooler Master

Značka Cooler Master uvádí model Hyper 212 EVO V2. Jde o vylepšený chladič procesoru, který navazuje na řadu Hyper 212. Vylepšení se týká také univerzálního přichycení. Dostupný bude v průběhu čtvrtého kvartálu 2020.

 

Inovovaný model byl osazen asymetrickými heatpipami a uvolněný prostor tak poskytuje dostatek místa pro RAM a garantuje kompatibilitu napříč různými modely základních desek. Samotná chladicí věž byla zeštíhlena opět s cílem poskytnout větší flexibilitu umístění komponent v počítačové skříni.

Exkluzivní technologie Direct Contact v kombinaci s novým ventilátorem SickleFlow 120 zajišťuje ideální rovnováhu mezi účinností chlazení a tichým provozem. Vylepšeno bylo také jeho přichycení. Instalace chladiče je díky tomu jednodušší a bezproblémová.

Hlavními přednostmi chladiče Hyper 212 EVO V2 jsou:

- Čtyři asymetrické heatpipy – uvolňují prostor pro RAM napříč různým rozvržením paměťových slotů na každé základní desce.

- Nový SickleFlow 120 ventilátor s inovovaným zakřivením lopatek, díky nimž je optimalizováno proudění a tlak vzduchu.

- Direct Contact Technology – exkluzivní technologie využívá 4 měděných heatpipe pro maximálně účinný odvod tepla.

- Ideální proudění vzduchu v chladicí věži – skládaná žebrovaná věž zajišťuje nízký odpor pro proudění vzduchu, což zvyšuje účinnost chlazení.

- Tichý provoz – výkonný a tichý ventilátor minimalizuje vibrace.

- Snadná instalace – intuitivní design rámečku umožňuje bezproblémovou instalaci.

 
Publikováno: 27. 10. 2020 | Počet přečtení: 265