murr Schunk

Na Strahově je nový autosalon VW Užitkové vozy

Zájemci o nové automobily značky Volkswagen Užitkové vozy mohou od října navštěvovat nový autosalon ve strahovské provozovně společnosti NH Car. Naleznou v něm zástupce kompletní produktové řady od nejmenšího modelu Caddy přes legendární „Téčko“ až po praktický Crafter včetně nové obytné verze Grand California.

 

Strahovský autosalon je nejnovějším showroomem podle nového konceptu dealerství Volkswagen Užitkové vozy na území České republiky.

„Projekt samostatného autosalonu pro značku Volkswagen Užitkové vozy společnosti NH Car na pražském Strahově je dalším významným milníkem v rozšiřování a zkvalitňování naší prodejní a servisní sítě,“ říká Jakub Šebesta, ředitel divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika. „Zákazníci se tak mohou v atraktivním prostředí důkladně seznámit se všemi našimi modely a vybrat si z nich vůz, který nejlépe splní jejich požadavky pro profesionální i soukromé potřeby.“

V novém dealerství mají zákazníci k dispozici nejen veškeré prodejní služby, ale také profesionální servisní zázemí včetně certifikované lakovny a klempírny.

„Na ploše více než 222 metrů čtverečních vystavujeme šest užitkových vozidel od nejmenšího modelu Caddy přes Multivan a Amarok až po největší obytný model Grand California na podvozku Crafteru. Náš tým zkušených prodejců je připraven poskytnout všem klientům komplexní poradenství včetně speciálních úprav a přestaveb, aby od nás odjížděli v užitkových vozech, které dokonale splňují jejich požadavky,“ říká Ondřej Kračmar, vedoucí prodeje automobilů značky Volkswagen ve společnosti NH Car.

Společnost NH Car působí na českém automobilovém trhu od roku 1991 a s ročním prodejem 6000 nových a 1000 ojetých vozů patří mezi nejvýznamnější hráče v tomto oboru.

 
Publikováno: 26. 10. 2020 | Počet přečtení: 269