murr Schunk

Netradiční gamingova myš Morfix

Společnost Trust uvedla na český trh zajímavou myš Morfix s výměnnými panely. Hráči si tak mohou ve vteřině přizpůsobit své herní příslušenství podle hry, kterou zrovna hrají. Levý výměnný boční panel nabízí buď 3, nebo 9 programovatelných tlačítek.

 

Optická myš GXT 970 Morfix je určena pro praváky a její citlivost lze nastavit na škále od 800 do 10 000 dpi. K počítači s operačním systémem Windows se připojuje opleteným USB-A 2.0 kabelem, na horní straně jsou klasická 2 tlačítka, scrollovací kolečko a tlačítka nastavení DPI.

To, co dělá Morfix výjimečným, je k nalezení na levé stěně myši. V prostoru palce nejsou umístěna standardní tlačítka, ale magnetický výměnný boční panel. V balení najdete dva výměnné panely ovládání palcem – se třemi a devíti tlačítky. Podobnou variabilitu nabízí i pravá strana myši, kde lze dvěma různými magnetickými panely upravit grip myši v prostoru malíčku.

Součástí balení je i software, pomocí kterého lze naprogramovat všech 14 tlačítek (při zapojení 9tlačítkového panelu), barvu podsvícení myši a nastavit makra až na 168 různých akcí. Samozřejmostí jsou i herní profily s různými nastaveními.

Novinku uvítají hráči stříleček, MOBA her, ale i hráči klasických RTS, tedy strategií v reálném čase.

 
Publikováno: 16. 10. 2020 | Počet přečtení: 327