murr Schunk

Nové monitory a konferenční řešení Dell

Společnost Dell představuje novinky v portfoliu UltraSharp monitorů a konferenční řešení Meeting Space. Podle výzkumu společnosti IDC je 81 % zaměstnanců přesvědčeno, že monitory s vyšším rozlišením, lepší ergonomií a kvalitnějším podáním barev zlepšují celkový komfort při práci.

 
Monitory řady UltraSharp jsou vybaveny špičkovými technologiemi, včetně mini-LED podsvícení, vestavěné kalibrační sondy a obrazovek se sníženým vyzařováním modrého světla.

Monitor UltraSharp 32 HDR PremierColor (UP3221Q) je první profesionální monitor na světě vybavený 2 tisíci stmívacích zón s přímým mini-LED podsvícením a diodami, kde samostatně řízené zóny zajišťují maximální kontrast s temně černou a jasnou bílou.

Tento 32palcový monitor nabízí 99,8% pokrytí barevného prostoru DCI-P3, tedy největší ze všech profesionálních monitorů, rozlišení 4K a podporu vysokého dynamického rozsahu VESA DisplayHDR 1000. Umožňuje tak přesnou a jednotnou reprodukci barev u filmového a video obsahu. Jedná se o první 31,5palcový profesionální monitor na trhu s vestavěnou kalibrační sondou se softwarem Calman. Uživatelé si mohou zvolit plánovanou nebo neplánovanou kalibraci s připojeným PC nebo bez něj.Kancelářským pracovníkům, kteří často zpracovávají tabulky a jiné datově orientované úlohy, nabízí monitory UltraSharp 24 USB-C Hub (U2421E) a UltraSharp 34 Curved USB-C Hub Monitor (U3421WE) ideální poměr mezi komfortem a funkčností.

24palcový monitor UltraSharp s poměrem stran 16:10, je první monitor Dell s technologií ComfortView Plus – integrovaným hardwarovým řešením certifikovaným laboratořemi TÜV Rheinland, které minimalizuje vyzařování škodlivého modrého světla a tím zvyšuje pohodlí pro oči, avšak zachovává věrné podání barev. Poměr stran 16:10 u tohoto 24palcového displeje typu InfinityEdge nabízí větší zobrazovací plochu. Monitor UltraSharp s úhlopříčkou 34palců s vestavěnými dvoupásmovými reproduktory a mimořádně tenkými rámečky na třech stranách nabízí rozlišení WQHD, 95% pokrytí barevného prostoru DCI-P3 a působivý audiovizuální zážitek.

Řešení Meeting Space

Nejnovější řešení Dell Meeting Space pro Microsoft Teams Rooms nabízí kompletní systém pro týmovou spolupráci využívající počítač OptiPlex 7080 Micro, velkoformátové monitory Dell a audiovizuální periferní zařízení. Díky detekci přiblížení a připojení jedním dotekem mohou zaměstnanci zahájit jednání bez průtahů a okamžitě začít promítat obsah v místnosti i virtuálním účastníkům.K novým monitorům řady P (P2721Q, P3221D, P3421W) a novému 24palcovému monitoru UltraSharp lze připojit zvukovou lištu Dell Slim Soundbar (SB521A), která se připíná magneticky ke spodní straně monitoru a nijak neomezuje jeho náklon a otáčení ve všech směrech. Nejtenčí a nejlehčí zvuková lišta na trhu je osazená reproduktory o výkonu 3,6 W.
 
Publikováno: 16. 10. 2020 | Počet přečtení: 301