murr Schunk

Dostupný zážitek z velké obrazovky

Společnost Epson představila řadu univerzálních, cenově dostupných a snadno ovladatelných projektorů, které do domácnosti přináší zážitek jako z kina. Ideální řešení pro rodinu, která hledá alternativu k tradiční televizi. Řadu tvoří modely EB-W06, EB-FH06, EB-W51, EH-TW740, EH-TW750, EH-TW5700 a EH-TW5820.

 

Projektory nabízejí perfektní řešení pro poskytnutí zážitků jako z kina v pohodlí domova, herní výzvy nebo přenosné řešení pro práci a vzdělávání.

Modely EB-W06, EB-FH06, a EB-W51 jsou perfektními společníky pro domácí kancelář nebo dálkové vzdělávání, zatímco EH-TW740 a EH-TW750 se hodí pro domácí kino, příležitostné hráče a nadšence do digitální zábavy. Všechny nové projektory mají minimální rozlišení WXGA, EB-FH06, EH-TW740 i EH-TW750 a disponují rozlišením Full HD 1080p.

Velké velikosti obrazovky odpovídá její kvalitní, čistý a jasný obraz s technologií 3LCD díky níž je obraz až třikrát jasnější než u konkurenčních produktů. Dokonce i při okolním světle tyto výkonné, ale přenosné projektory podávají výjimečně jasný a krásně barevný obraz s čistými detaily. To je výsledkem technologie 3LCD produkující stejně vysoký bílý i barevný světelný výstup, a to od 3 300 do 4 000 lumenů. Zajišťuje vyvážený obraz i vysoký kontrastní poměr a vytváří plynulé přechody i hluboké odstíny černé.

Tato řada disponuje některými výjimečnými funkcemi: všechny modely těží z dlouhé životnosti lamp (6000 h normální/10 000 h úsporný mód), které poskytují možnost používání až 18 let. Všechny modely nabízí horizontální a automatickou vertikální korekci lichoběžníkového zkreslení, takže je lze umístit kamkoliv v domácnosti a rychle nastavit obraz. Všechny tyto modely mají k dispozici software iProjection pro sdílení obsahu přímo z chytrých zařízení a funkci rozdělení projekční plochy pro promítání dvou obrazovek současně. Projektory mají vestavěné 2W reproduktory a díky minimálně jednomu HDMI portu pro digitální video a audio obsah (u modelů EB-FH06 a EH-TW750 je k dispozici více portů) můžete rychle a jednoduše připojit své Blu-Ray přehrávače, herní konzole, zařízení pro streamování médií a další.

Herní funkce a Android TVTM


Pro všechny, kteří chtějí povznést svou domácí zábavu a hraní na novou úroveň, EH-TW5700 a EH-TW5820 přichází se vzrušujícími funkcemi. Tyto vysoce kvalitní 1080p projektory pro domácí kino přicházejí s Android TVTM, což umožňuje celé rodině streamovat zábavu bez potřeby externího zařízení, používat Google Assistant a sdílet obsah z telefonu pomocí chytrého a flexibilního řešení. Ostrý obraz, hluboké odstíny černé a plynulý pohyb spolu s výbornou konektivitou, jednoduchým nastavením dělají z tohoto projektoru jasnou volbu pro domácí zábavu. Herní nadšenci v rodině si mohou užít několik speciálních funkcí, včetně možnosti úpravy hodnoty gamma (Dark Gamma Uplift) a ultra širokého obrazu v poměru 21 : 9, které jim přinesou skutečně pohlcující herní zážitek.

 
Publikováno: 12. 10. 2020 | Počet přečtení: 323