murr Schunk

WD redefinuje herní úroveň

Společnost Western Digital napomáhá hráčům počítačových her vylepšit jejich herní sestavy a počítače a adaptovat je na nové rozvíjející se platformy her nové generace. Důkazem je uvedení tří nových nastupujících produktů a ukládacích řešení v řadě WD Black.

 
Mezi novinkami je první disk SSD NVMe s technologií nové generace PCIe Gen4, dále plně bootovatelné zařízení AIC (add-in-card) Gen3 x8 a herní dokovací stanice s diskem NVMe SSD a technologií Thunderbolt 3. Všechny novinky mají RGB podsvícení.

Nejnovější produkty z řady WD Black byly vytvořeny na mírů tak, aby hráčům umožňovaly dosahovat na rostoucí vysoké standardy nových her budoucnosti a nových herních platforem.

WD_BLACK SN850 NVMe SSD – toto SSD je navrženo pro poskytování bezprecedentního výkonu technologie PCIe Gen4. Produkt, který je již nyní připraven na budoucí nároky, poskytne vysoké rychlosti čtení/zápisu a to až 7000/5300 MB/s (1TB model). Nový SSD disk má vlastní ovladač a je optimalizovaný pro špičkové a náročné hraní (není vhodný pro NAS nebo serverová prostředí). Novinka pomůže hráčům dosahovat s jejich PC sestavami jedinečných výkonů. Snižuje čas potřebný ke spouštění her a přenáší soubory rychleji než jeho předchůdci, navíc využívá zcela novou technologii vyrovnávací paměti. K vysokému výkonu se pak přidávají vylepšené hodnoty hloubky fronty a umožňují jak hráčům, tak každodenním uživatelům bezproblémové startování aplikací. K dostání bude dále model s chladičem a RGB podsvícením pro vylepšení designu a vzhledu sestavy. Chladič pak u tohoto SSD snižuje zahřívání a zvyšuje výkon.Plně bootovatelná plug-and-play karta AIC s technologií PCIe Gen3 x8.

WD_BLACK AN1500 NVMe SSD Add-in-Card – je zařízení pro hráče, kteří chtějí dosahovat výkonů nové generace pomocí současné počítačové sestavy. Tato plně bootovatelná, plug-and-play karta AIC je jedním z nejrychlejších řešení s technologií PCIe Gen3 x8 na trhu. Základem jsou dva SSD disky v režimu RAID 0 a technologie PCIe Gen3 x8, což umožňuje hráčům dosáhnout na rychlosti načítání až 6500 MB/s a rychlosti zápisu až 4100 MB/s (platí pro 2TB a 4TB modely). Tyto rychlosti hráčům zajistí bleskově rychlou hru a mohou tak trávit méně času čekáním a více se věnovat samotnému hraní. Karta je doplněna nastavitelným RGB podsvícením (pouze Windows) pro zvýšení dojmu a výsledného efektu celé herní sestavy. Dále je karta vybavena integrovaným chladičem, který vítězí nad zahříváním a snižuje teplotu a udržuje stabilně vysoký výkon.

Dokovací stanice WD_BLACK D50 Game Dock NVMe SSD – toto kompaktní zařízení poskytuje vysoký výkon s přednostmi SSD disku, má designový chladič a mění notebook kompatibilní s rozhraním Thunderbolt 3 na integrovaný herní počítač, který zajistí pohlcující zážitek ze hry. Nabízí supervysoké rychlosti pomocí technologie NVMe, více kapacity pro hry a početné porty pro periferie – vše je pak napájeno připojením jediného kabelu Thunderbolt 3. Dokovací stanice je doplněna nastavitelným RGB podsvícením řízeným pomocí ovládacího panelu WD_BLACK Dashboard (pouze Windows).Dokovací stanice WD_BLACK D50 Game Dock NVMe SSD s přednostmi SSD disku.
 
Publikováno: 12. 10. 2020 | Počet přečtení: 285