murr Schunk

Nová řada návěsových pneumatik s označením 3PMSF

Značka Fulda uvádí na trh nové návěsové pneumatiky Regiotonn 3, které nabízejí vysoký kilometrový výkon, dobré užitné vlastnosti během všech ročních období, vysokou odolnost a palivovou hospodárnost.

 

Pneumatiky nové řady jsou uzpůsobeny pro širokou řadu různých nasazení od dálkové a regionální dopravy až po silniční dopravu v obtížných podmínkách a městský provoz. Byly navrženy tak, aby splňovaly požadavky dopravců a profesionálních řidičů, kteří hledají ve středním segmentu vysoké užitné vlastnosti za dobrou cenu.

V posledních několika letech stále více evropských zemí vyžaduje pneumatiky označené sněhovou vločkou v horském masivu (3PMSF), a to i pro návěsy. Nové pneumatiky Fulda jsou na bočnici označeny symboly M+S i 3PMSF, takže dopravcům operujícím v celé Evropě nabízejí optimální výkonnost za všech povětrnostních podmínek.

Klíčové přednosti:

- robustní konstrukce kostry je zárukou dobré protektorovatelnosti a vysokého potenciálu ujetých kilometrů,

- zdokonalený dezén s pěti nebo šesti žebry (435/50R19.5 a 385/55R22.5) zvyšují odolnost proti poškození a opotřebení a zajišťují dlouhou životnost v náročných podmínkách,

- hluboké příčné drážky vytvářejí ve styku s vozovkou další záběrové hrany a zkracují tak brzdnou dráhu a zvyšují přilnavost za mokra po celou dobu životnosti pneumatiky,

- chemické složení a polymerová síť běhounové směsi zajišťují příznivou hodnotu valivého odporu spolu s vysokou odolností proti opotřebení a bočnímu oděru.

 
Publikováno: 30. 9. 2020 | Počet přečtení: 270