murr Schunk

Volvo má nový autosalon v Čestlicích

Nové prostory společnosti Auto Průhonice, autorizovaného dealera značky Volvo, vystavěné podle globálních standardů značky Volvo naplňujících ducha skandinávského designu i mentality, jsou největším dealerstvím švédské automobilky v ČR.

 

Zákazníci nových automobilů Volvo si užijí komfort vzdušného showroomu nových vozů o výměře téměř 1000 m2, ať už při posezení u krbu, v klidové zóně s výhledem do prostoru servisu přes prosklené stěny, nebo u barového pultu kavárny. Součástí showroomu je také prodejní spot s výběrem merchandisingu i příslušenství značky.

K velkorysému showroomu nových vozů otevřeli i krytý a v ČR unikátní showroom ojetých vozů o ploše necelých 1000 m2 a k němu nové venkovní prodejní plochy ve dvou podlažích o celkové výměře přes 2000 m2, což z Auto Průhonice činí jedinečný koncept s největší nabídkou nových i ojetých vozů v Česku.

Celkově zákazníci najdou v novém autosalonu přes 200 nových i ojetých vozů Volvo z programu Volvo Selekt ihned k odběru, včetně největší flotily demo vozů.

Dealerství nabízí rovněž nové standardy servisních služeb – koncept VPS (Volvo Personal Service) s nejmodernější dostupnou technologií a unikátními postupy péče o svěřené automobily. Z mechaniků se stávají takzvaní osobní technici, kteří řeší se zákazníkem veškerou komunikaci, od objednání vozu na servis přes samotnou opravu či servisní prohlídku až po komunikaci o ceně, době opravy, potřebě náhradních dílů atd. Nově pracují osobní technici na voze ve dvou, ve většině případů je servisní úkon hotový do hodiny.

 
Publikováno: 29. 9. 2020 | Počet přečtení: 271