murr Schunk

Nejdokonalejší kompaktní myš

Společnost Logitech představila nové bezdrátové kompaktní myši s nízkým profilem – MX Anywhere 3 a MX Anywhere 3 pro Mac. Jsou určené pro náročné tvůrce obsahu, vývojáře a všechny, kteří chtějí výkon, mobilitu a komfort.

 

Myš dokáže snímat polohu prakticky na libovolném povrchu, včetně skla, takže se dá bez problémů přenášet mezi různými pracovišti doma i v kanceláři. Díky nové generaci rolovacího kolečka MagSpeed můžete s MX Anywhere 3 tiše procházet obsah obrazovky a automaticky přepínat mezi krokováním s maximální přesností a rychloposuvem až 1000 řádků za sekundu.

Myš MX Anywhere 3 byla zkonstruována tak, abyste s ní mohli pracovat, jak nejrychleji dokážete, takže s ní zvládnete vše, co potřebujete. Dokáže usnadnit a urychlit práci v každé situaci, kdy musíte být maximálně produktivní. Pohodlně se používá a dobře padne do menší ruky. Myš komunikuje bezdrátově do vzdálenosti až 10 metrů a je vybavena USB-C konektorem k rychlému nabíjení. Při plném nabití vydrží až 70 dnů provozu a jednominutové rychlé dobíjení postačí až na tři hodiny práce. Pomocí bezdrátové technologie Bluetooth nebo dodávaného Unifying USB adaptéru ji můžete připojit až ke třem zařízením a přepínat mezi nimi stiskem tlačítka.

Pro urychlení práce si můžete přizpůsobit nastavení MX Anywhere 3 podle svých zvyklostí nebo využít předdefinované profily pro konkrétní aplikace. Když k myši přidáte ještě klávesnici MX Keys, získáte ideální sadu, se kterou dokážete zvládnout opravdu vše, co potřebujete.

Myš MX Anywhere 3 pracuje pod systémy Windows, macOS, iPadOS, ChromeOS a Linux. Je optimalizována pro macOS, kompatibilní s iPadem a dodává se s nabíjecím kabelem pro Mac s USB-C konektory.

 
Publikováno: 23. 9. 2020 | Počet přečtení: 318