murr Schunk

Hi-tech, která se má také líbit

Společnost 2N uvedla na trh svou novou vnitřní odpovídací jednotku 2N Indoor View, která slouží jako protějšek ke dveřním interkomům 2N této české firmy.

 

Novinka v elegantní černé nebo bílé barvě je svým zpracováním i použitými materiály určená zejména pro luxusní rezidenční interiér, což napovídají i její specifikace. Například velkorysý 7palcový barevný dotykový displej s HD obrazem (díky němu lze např. přečíst i jmenovku kurýra), leštěný povrch ze 4mm tvrzeného skla dodávající nejen elegantní vzhled, ale také zvýšenou odolnost proti poškrábání a nárazu, či krystalicky čistý zvuk v HD kvalitě díky použití audio kodeku G.722 a inovativnímu výstupu pro reproduktor a systému pro potlačení okolních ruchů. Mimo funkcí, jako přijetí videohovoru, otevření dveří, přehrání zmeškaných videohovorů či zapnutí tichého modu, jednotka v klidovém režimu navíc zobrazuje aktuální předpověď počasí.

2N Indoor View tak doplňuje řadu designových odpovídacích jednotek, které rovněž vzbudily zájem v zahraničí, a z nichž některé získaly prestižní mezinárodní ocenění. Všechny jednotky byly také navrženy se zaměřením na ochranu uživatelů před kybernetickými hrozbami.

Elegantní a sofistikovaný design jednotky pro 2N vyvinul špičkový český designér Kryštof Nosál, který získal řadu prestižních mezinárodních ocenění včetně Red Dot, Good Design a iF Design Award.

„Pro prémiový produkt bylo nezbytné přijít s designem, který přidal skutečnou estetickou hodnotu a zároveň byl dostatečně flexibilní, aby doplnil každý typ interiéru," uvedl designér. Kromě tradičního umístění displeje na stěnu je k dispozici i stojánek pro praktickou instalaci na stůl na recepci nebo v kanceláři

Instalace a zapojení jednotky 2N Indoor View jsou velmi snadné. Využití strukturované kabeláže typické pro dnešní domy umožňuje 2N Indoor View doslova zacvaknout do systému a během pár sekund zajistit komunikaci i napájení přes PoE. Všechny nové odpovídací jednotky lze snadno nastavit přímo přes jejich webové rozhraní či vzdáleně s využitím cloudové služby 2N Remote Configuration, čímž navíc administrátorům a správcům objektů kompletně odpadají starosti spojené s nastavováním routerů a firewallů.

 
Publikováno: 18. 9. 2020 | Počet přečtení: 368