its murr Schunk

Asseco obohacuje svou nabídku o zelený klenot

Pod názvem Nephrite uvedla společnost Asseco Solutions zcela nový produkt z rodiny systémů HELIOS určený především velkým firmám na českém a slovenském trhu. Informační systém, který těží ze tří dekád zkušeností s rozvojem řešení pro tento specifický a zákaznicky náročný segment, využívá nejmodernější technologie a obsahuje celou řadu inovací a vylepšení.

 

Jak zdůraznili představitelé Asseco při prezentaci novinky, Nephrite nabízí zcela nový rozměr ve třech základních oblastech. První z nich je vylepšení týmové spolupráce napříč firmou, což přináší i zlepšení efektivity a výkonu zaměstnanců, kteří se mohou věnovat opravdu důležitým činnostem a nezahlcují své kolegy zbytečnou operativou. Výsledek se následně projeví ve vyšších výnosech. Další oblastí jsou vylepšené přehledy, reporting a kontrolní nástroje, které manažerům pomáhají odhalit a zaměřit se na to opravdu podstatné. To vše v moderním a intuitivním prostředí, jež je třetí oblastí, ve kterém se bude uživatelům příjemně pracovat.

„Vnímáme HELIOS Nephrite jako pomocníka a zároveň vizionáře, který rozumí technologiím a dokáže tak přinést ty nejlepší podklady pro rozhodování. To je totiž stěžejní pro naši cílovou skupinu, které tvoří zejména výkonní a finanční ředitelé, personalisté či ředitelé IT. Chceme jim prostřednictvím dokonalého softwaru umožnit, aby se při své práci mohli soustředit na to, co je opravdu důležité, a právě to jim HELIOS Nephrite umožňuje. Lze se na něj dokonale spolehnout a je dostupný doslova odkudkoli,“ uvedl generální ředitel Asseco Solutions Jiří Hub.Manažerům nový systém umožňuje delegovat práci, aniž by je příliš zatěžovala kontrola zaměstnanců. I řadovým pracovníkům pomáhá plnit jejich úkoly, aniž by je zatěžoval zbytečnostmi, zefektivňuje procesy, snižuje ztráty a eliminuje chybovost.

„HELIOS Nephrite navazuje na úspěšný informační systém HELIOS Green, ze kterého přebírá všechny klady a konkurenční výhody a přichází s řadou novinek a změn, které ocení nejen běžní uživatelé, ale především management či administrátoři systému,“ komentuje uvedení novinky Lukáš Ontl, vedoucí oddělení inovací a rozvoje produktů.“

Může být instalován jako on-site systém ve firmě, nebo fungovat v cloudu, intuitivní jednoduché uživatelsky přívětivé rozhraní, které lze do značné míry nakonfigurovat a přizpůsobit konkrétním preferencím uživatele, umožňuje pohodlný přístup k důležitým informacím na počítači, tabletu či displeji smartphonu, takže jsou vždy po ruce. Využití nových technologií v systému Nephrite slibují i v budoucnu další inovace a vylepšení, a to jak v ovládaní, bezpečnosti i celých nových modulech. Ve výhledu doplňování dalších funkcionalit v nejbližší době výrobce počítá s masivním rozvojem v oblasti řízení vztahu se zákazníky, vedení projektů včetně jejich vyhodnocování a řízení firemních procesů.

 
Publikováno: 9. 9. 2020 | Počet přečtení: 268