its murr Schunk

Profika zve na Open House

Ve dnech 16. a 17. září proběhne v sídle společnosti Profika v Benátkách nad Jizerou tradiční den otevřených dveří, který organizátoři letos připravil ve spolupráci s firmou Iscar.

 

Co na Open House, který je avizován jako česko-slovenský a podle organizátorů by měl být jedním z vůbec největších v historii firmy, bude k vidění? K ústředním lákadlům akce bude kromě nejmodernějších CNC obráběcích strojů a nástrojů pro efektivní obrábění nepochybně robotická buňka vyvinutá konstruktéry firmy Profika a vyrobená tímto českým dodavatelem obráběcích strojů. Její technici a specialisté z dalších partnerských firem na CNC stroje, nástroje, upínače, NC robotické stoly, řezné kapaliny a příslušenství k CNC obráběcím strojům budou přítomni pro seznámení s produktovými novinkami a poskytnutí podrobnějších informací o nich zájemcům z řad strojírenských výrobních firem. Budou se moci např. dozvědět jaký zvolit nástrojový kužel, a zúčastnit se praktického předvedení nástrojových kuželů, věnovat se problematice řešení potíží s dlouhými třískami a seznámit se se softwarovou funkcí určenou pro efektivní lámání třísek, která umožňuje tyto problémy odstranit. K atraktivním tématům patří rovněž aktuální trendy v průmyslové výrobě, jako je např. dálkový monitoring strojního vybavení – na Open House bude proto připravena i názorná ukázka sledování stroje na dálku pomocí technologie Hi-CPS (Hanwha Inteligence CNC Prognostic System for Smartphones).

To vše navíc doprovázeno atraktivní prémiovou akcí, kdy při pořízení jakéhokoli obráběcího stroje z nabídky firmy Profika má zákazník šanci získat poukaz na 50 tisíc Kč na nákup kola nebo elektrokola podle vlastního výběru – akce trvá do konce října letošního roku.

 
Publikováno: 4. 9. 2020 | Počet přečtení: 177