its murr Schunk

ENGEL live e-xperience 2020

Skutečná vášeň, skutečná inovace, virtuální zážitek - to je motto akce ENGEL live e-xperience, kterou rakouský výrobce vstřikovacích lisů a dodavatel systémových řešení připravil na dny od 13. do 16. října 2020.

 

Aby bylo možné představit zákazníkům inovace původně plánované na veletrh Fakuma 2020 navzdory kontaktním omezením a omezením cestování, vytvořila firma zcela nový vlastní virtuální veletrh. Jak zdůrazňuje, Dr. Christoph Steger, CSO společnosti ENGEL, i v nelehkých dobách poznamenaných pandemií Covid-19 je přívod novinek z oblasti výzkumu a vývoje firmy dobře zaplněn a živé výstavy, online odborný kongres a osobní schůzky s kontaktními specialisty a dalšími odborníky znamenají, že ENGEL live e-xperience není v žádném případě horší než skutečný veletrh.

„Díky zcela novému virtuálnímu a interaktivnímu konceptu veletrhu v podobě živého e-zážitku stanoví firma nové standardy. Nikdy to nebylo tak snadné a zdarma,“ konstatuje Dr. Christoph Steger.

Virtuální akci si firma vybrala i pro oficiální premiéru (a uvedení na trh) své nové mikroinjekční jednotky pro tekutý silikonový kaučuk. Nová mikroinjekční jednotka LSR kombinuje nejvyšší přesnost s maximální flexibilitou a hospodárností a představuje nejmenší přesnou komponentu pro oblast oftalmologie s hmotností jednotlivé součásti 0,0013 g. K tomuto účelu se používá plně elektrický vstřikovací stroj ENGEL e‑motion 50/30 TL bez spojovacích tyčí.

Zaměřeno na osobní kontakty

ENGEL live e-xperience se zaměřuje také na osobní kontakty, kdy se návštěvníci virtuálního veletrhu mohou předem domluvit se svým prodejním kontaktem nebo technologickým odborníkem. Během setkání, která se konají prostřednictvím videokonference pomocí Microsoft Teams si mohou návštěvníci veletrhu procházet exponáty online. Firma uvedla do provozu všech sedm exponátů strojů ve svém technickém centru ve Schwertbergu a prostřednictvím videozáznamů poskytuje nahlédnutí do nových konceptů strojů i procesních technologií.

Kromě strojových exponátů je k dispozici i zážitková zóna, ve které již návštěvníci pracují v inteligentní továrně a mohou si virtuální události sami aktivovat. Například pro procesní techniky, vedoucí výroby nebo zaměstnance údržby jsou stanoveny úkoly specifické pro cílové skupiny, které lze snadno a efektivně vyřešit pomocí produktů inject 4.0 a tímto způsobem lze digitalizaci zažít v reálném životě.Živě i jednotlivě

„ENGEL live e-xperience je živá událost,“ zdůrazňuje Christoph Steger. V rámci bohatého přednáškového programu firemní odborníci prezentují svá témata ve dvou konferenčních dnech, z nichž každý se jednou opakuje. Publikum může již během přednášky klást otázky pomocí funkce chatu a vstoupit tak do živé diskuse po příslušné přednášce. S úvodní přednáškou zahajující programu čtyřdenní akce vystoupí Dr. Stefan Engleder, generální ředitel společnosti ENGEL.

Zvláštním důrazem je pět odborných rozhovorů, ve kterých odborníci na výrobky a technologie společnosti ENGEL, kteří budou naživo diskutovat s účastníky, představí současný stav vývoje a poskytnou výhled na budoucnost vstřikování. Jejich tématem bude zejména inteligentní řízení strojů, analýza dat, koncepty digitálních služeb, inovativní automatizační řešení a nová technologii zpracování.

Všechny prezentace a přednášky odborníků budou po veletrhu k dispozici ke stažení v knihovně médií. Registrace na ENGEL live e-xperience začíná 21. září, registrovaní návštěvníci si mohou sestavit vlastní individuální přednáškový a diskusní program, zapojit se do živé diskuse nebo kdykoli zažít inovativní svět společnosti ENGEL. Informace o exponátech a programu jsou k dispozici na: www.engelglobal.com/ENGELexperience.

 
Publikováno: 3. 9. 2020 | Počet přečtení: 143