its murr Schunk

Úložný disk, který se vejde do dlaně

Společnost Verbatim uvedla super malý a lehký externí SSD disk Store n Go Mini SSD v černém 3D designu. K dispozici je v kapacitách 512 GB a 1 TB. Díky kompaktním rozměrům se vejde se do dlaně, váží pouhých 35 g a má rozhraní USB3.2 Gen 1, s rychlostí přenosu dat až 5 Gbps.

 

Jde o nejnovější (a nejmenší) z řady velkokapacitních úložných zařízení, které mají Verbatim Store n Go 3D designový černý obal. Mezi modely s 3D povrchem dále  patří řada přenosných 2,5 palcových HDD pevných disků, 2,5 palcové přenosné SSD disky, přenosné pevné disky šifrované pomocí otisků prstů a 3,5 palcové stolní pevné disky.
Aby majitelé počítačů Mac a PC mohli těžit ze zdokonaleného připojení k portům USB-C a USB-A, obsahuje Store n Go Mini SSD kabel z Micro-B na USB-A a adaptér USB-A na USB-C. Disk je naformátován na FAT32, což umožňuje jeho kompatbilitu jak s počítači s Windows, tak Mac, bez nutnosti dalšího přeformátování.
Pokud máte soubory větší než 4 GB, je na jednotce dodán software pro přeformátování na HFS+ pro Mac a NTFS pro PC. Zákazníci, kteří si vyberou model 1TB, mohou očekávat, že si obvykle uloží až 2000 filmů, 250 000 písní nebo 450 000 fotografií.

Disk má předinstalovaný software Nero Backup, což umožňuje uživatelům naplánovat automatické zálohování. Má také USB Rec & Play, které umožňuje disku fungovat jako videorekordér pro televizory, jež podporují připojení USB, a podporuje tak nahrávání, přehrávání a dokonce i pozastavení živé televize.

Disk v kovovém provedení
Verbatim představuje také Store n Go ALU Slim - kompaktní, lehký a stylový, přenosný pevný disk v pevném kovovém provedení, s připojením USB 3.2 Gen1, pro rychlosti přenosu dat až 5 Gbps.
Toto úložné zařízení, které je k dispozici v kapacitách 1 a 2 TB, váží pouhých 150 g a na šířku má jen 9 mm. Na 2TB model lze uložit až 4000 filmů, 500 000 skladeb nebo 900 000 fotografií. S elegantním broušeným hliníkovým krytem, který odráží stylový design Macbooků, je Store n Go ALU Slim k dispozici ve stříbrné, vesmírně šedé a zlaté barvě.

Pevný disk má předinstalovaný software Nero Backup, pro plně funkční zálohování a obnovu systému a umožňuje uživatelům naplánovat si automatické zálohování. HDD má také USB Rec & Play, které umožňuje disku fungovat jako videorekordér pro televizory podporující připojení USB, umožňující nahrávání, přehrávání a dokonce i pozastavení živé televize.

 
Publikováno: 1. 9. 2020 | Počet přečtení: 173