its murr Schunk

Pohodlnější a rychlejší ovládání chytrých zařízení

Evolveo FlyMotion D1 je bezdrátová gyroskopická myš s 6osým měřením pohybu a klávesnicí, která zajistí pohodlnější a rychlejší ovládání chytrých zařízení, jako jsou multimediální centra s Androidem, Smart TV, mini počítače (HTPC), projektory, All-in-one PC/TV apod.

 

Myš podporuje hlasové ovládání a má infračervené programovatelné tlačítko. Jde o ergonomicky tvarované dálkové ovládání v atraktivním designu lesklé černé barvy s pokročilými funkcemi pro ovládání smart zařízení za přijatelnou cenu.

FlyMotion D1 měří pohyb v šesti osách, dosahuje tak přesný a citlivý pohyb myši po virtuální pracovní ploše multimediálního přehrávače nebo jiného ovládaného zařízení. Na rubové straně ovládání jsou velká tlačítka z gumového materiálu pro přímé spouštění nejčastěji používaných funkcí. Jedním z těchto tlačítek je aktivace mikrofonu pro podporu hlasového ovládání, pomocí kterého lze odesílat příkazy typu „OK Google“ a zadat požadovaný úkol. To umožní uživateli ovládat zařízení, případně vyhledávat požadovaný obsah, nejrychlejším a nejpohodlnějším možným způsobem. Takto lze ovládat připojená zařízení, která podporují funkci hlasového ovládání např. Google Assistant.

Dalším způsobem ovládání je zadávání textových příkazů. Na lícní straně ovladače je Qwerty klávesnice pro snadné, rychlé a pohodlné zadávání textu. Ovladač dále disponuje jedním programovatelným tlačítkem, které je schopné se naučit infračervený příkaz z jiného dálkového ovladače, např. základní příkaz „zapnutí televize“. Učící se funkce je kompatibilní s 99 % ovladačů na trhu.

Pro komunikaci mezi multimediálním systémem a ovladačem FlyMotion D1 se využívá USB adaptér s dosahem až 10 metrů, který je pomocí technologie Plug & Play široce kompatibilní a podporuje veškerá běžná Android zařízení nebo zařízení typu HTPC.

 
Publikováno: 27. 8. 2020 | Počet přečtení: 193