its murr Schunk

Odolné microSD karty pro AI a chytré 4K video

S nástupem umělé inteligence (AI) a rozlišením 4K u chytrých kamer se zvyšuje požadavek na úložnou kapacitu přímo v kamerách. Dnešní bezpečnostní kamery ve městech pořizují často nepřetržitý záznam ještě v rozlišení 1080p. Budoucnost je však jiná.

 

Kamery podporující 4K rozlišení budou do roku 2023 tvořit 24 % všech síťových bezpečnostních kamer na trhu. To znamená více vygenerovaných dat (až 5,7krát při rozlišení 4K ve srovnání s videem 1080p) a také rychle rostoucí potřebu spolehlivého úložiště přímo na bezpečnostní kameře.

Proto společnost Western Digital nyní uvádí do distribuce paměťové karty WD Purple SC QD101 microSD, které jsou navrženy speciálně pro bezpečnostní systémy OEM partnerů, integrátorů a pro další firmy vyrábějící zabezpečovací a dohledové systémy. Paměťové karty jsou ideální pro nepřetržitý provoz v jakýchkoli klimatických podmínkách, pro nahrávání v low bit rate nebo pro zálohování v případě, že kamera zapojená do sítě NVR ztratí spojení.

Nové paměťové karty jsou součástí produktové řady WD Purple a ideálně doplňují produkty z řady pevných disků WD Purple HDD. Jsou optimalizované pro bezpečnostní video NVR a související aplikace. Mezi jejich přednosti patří vysoká odolnost pro nepřetržité operace, kapacity od 32 do 512 GB, odolnost proti nepřízni počasí a vlhkosti, pracovní prostředí ve vnějších teplotách od -25 do 85 °C a pokročilá technologie 3D NAND s 96 vrstvami. Karty jsou ideální jako místní úložiště pro případ přerušení spojení, kontinuální nahrávání i v případě odpojení kamery ze sítě.

 
Publikováno: 26. 8. 2020 | Počet přečtení: 191