its murr Schunk

Nejmodernější štít proti kyberútočníkům

Firma Acronis, představila nejnovější verzi svého softwaru True Image, oceňovaného produktu osobní kybernetické ochrany, která spojuje oceňované zálohování s pokročilou ochranou proti malwaru a dalším kybernetickým hrozbám.

 

Nová verze Acronis True Image 2021 integruje pokročilé funkčnosti kybernetické bezpečnosti se špičkovým osobním zálohováním, čímž vytváří ucelené řešení kybernetické ochrany dostupné pro domácí uživatele, profesionály na volné noze a malé firmy. Doplněním antimalwarových funkčností – antivirového skenování, filtrování webových stránek a ochrany videokonferencí – v reálném čase do zálohovacího systému, vzniklo řešení s maximální uživatelskou hodnotou, které poskytuje uživatelům kompletní kybernetickou ochranu. Sjednocením všech nezbytných prvků ochrany do jednoho řešení získávají uživatelé účinný, uživatelsky přívětivý nástroj k významnému zlepšení bezpečnosti jejich dat a zařízení odpovídající požadavkům doby.

V pravý čas

Nová verze přichází z pohledu pokračující epidemie COVID-19, jež ukázala mezery dosavadních řešení a strategií, v pravý čas. „Zabezpečení zařízení pracovníků na dálku nebylo nikdy důležitější – zejména v situaci, kdy dle jednoho z průzkumů 47 % z nich nedostalo jasné pokyny, jak pracovat bezpečně z domu. Vedle hrozby náhodného smazání či hardwarového selhání jsou domácí počítače pod rostoucími útoky chytrých hackerů. V důsledku aktuální situace FBI registruje 400% nárůst kybernetických incidentů, protože útočníci vědí, že domácí systémy nejsou tak chráněny, jako ty v kancelářích,“ řekl Sergej Beloussov, ředitel společnosti Acronis. Zdůraznil, že zálohování bez kybernetické bezpečnosti je dnes nedostačující, stejně jako kybernetická bezpečnost bez zálohování, přičemž samostatná zálohovací řešení jsou zastaralá.

Integrace znamená špičkovou kybernetickou ochranu

Se závislostí na moderních zařízeních typu počítačů, chytrých telefonů a tabletů mají data stále vyšší hodnotu a hackeři vyvíjejí sofistikovanější techniky k jejich napadení, což je i jeden z důvodů, proč AV-Test registruje více než 350 000 malwarových hrozeb každý den. Protože zálohovací software a zálohované soubory jsou častými cíli útoků, aby kyberútočníci znemožnili případnou obnovu, samotné zálohovací řešení již nestačí. Podobně konvenční řešení kybernetické bezpečnosti neposkytují ochranu dat a jejich obnovu po úspěšném útoku. A spoléhat se na několik různých nespolupracujících řešení znamená bezpečnostní mezery, vyšší náklady a komplikovanou správu.Jako integrované řešení Acronis True Image 2021 vyplňuje tuto mezeru, zefektivňuje, zjednodušuje a zpřístupňuje ochranu a zabezpečení. Integrace znamená špičkovou kybernetickou ochranu a uživatelé tak mají k dispozici autentická, nezměněná data bez jakéhokoliv škodlivé kódu, jež mohou použít k bezpečnému zálohování. Dokáží proaktivně zastavit jakékoliv malwarové útoky a rychle obnovit zasažené soubory. Zjednodušují správu svého zabezpečení a zálohování s pomocí integrovaného, intuitivního rozhraní.

V posledních několika letech byl Acronis True Image jediným řešením pro osobní zálohování se zabudovanou ochranou proti ransomwaru a blokování proti cryptojackingu, které využívalo AI a behaviorální heuristiky k zastavení útoků v reálném čase, přičemž automaticky obnovovalo zasažené soubory. S uvedením verze 2021 byly tyto funkčnosti rozšířeny o pokročilou antimalwarovou technologii, která je nyní také součástí cloudové nabídky Acronis Cyber Protect Cloud. Tato nová generace ochrany proti malwaru byla testována nezávislými laboratořemi Virus Bulletin a AV-Test jako řešení se 100 % účinností a nulovými falešnými pozitivy.

Více o Acronis True Image 2021 je k dispozici na: www.acronis.cz/produkt/true-image-2021/

 
Publikováno: 25. 8. 2020 | Počet přečtení: 174