its murr Schunk

Zážitkový showroom v japonském duchu

Prémiová značka Lexus otevřela nový showroom v Průhonicích u Prahy. Centrum na ploše 1321 m2 je vybudované v duchu japonské filozofie Omotenashi a patří k nejmodernějším v Evropě.

 

Stejně jako všechna nová centra je i showroom Lexus v Průhonicích vybaven zcela podle Omotenashi, která odkazuje na tradiční japonskou pohostinnost a obětavost. Nabídkou služeb a celkovým pojetím prostředí se snaží nejen každému zákazníkovi vyhovět a poskytnout mu maximální pohodlí, ale i předvídat jeho přání a vyjít jim vstříc.

V tomto čtvrtém showroomu Lexus v Česku (K Chotobuzi 330, Čestlice) je k vyzkoušení kompletní nabídka všech modelů značky. Zákazníci si prohlédnou nejen modernizované SUV Lexus RX a jeho 7místnou variantu RX L, městský crossover UX nebo oblíbený sedan ES, ale i vlajkové lodi značky, kupé LC a sedan LS. Již brzy se zde objeví i letošní novinka model LC Convertible, první kabriolet značky s plátěnou střechou.

Každá návštěva by měla být sama o sobě zážitkem. V designové zákaznické zóně si zájemce o vůz může během rozhovoru s prodejcem vypít vynikající kávu Nespresso nebo si vybrat z kvalitního občerstvení z vlastní pekárny na pečivo. K dispozici je samozřejmě i Wi-Fi připojení a maminky ocení přebalovací pult pro děti. Zajímavostí je i ohřívačka ručníků v hygienickém zázemí.

Nadstandardní zázemí a služby jsou připraveny i v servisní části. Centrum je vybaveno nejmodernějším servisním zázemím, má špičkovou ekologickou lakovnu, klempírnu, 3D geometrii kol a šetrnou mycí linku. Součástí služeb je i příprava auta na STK. Během servisu je zákazníkovi k dispozici flotila náhradních vozů.

„Nový showroom vychází z našeho konceptu postaveném na tom, aby se u nás zákazník nejen cítil dobře, ale aby také odjížděl s pocitem, že byla splněna všechna jeho přání, včetně těch nevyřčených. Letošní prodeje Lexus dokazují, že značku navzdory koronavirové krizi objevuje stále více lidí, kteří preferují pověstnou kvalitu a spolehlivost, vynikající zpracování, špičkové technologie i brilantní jízdní výkony," říká jednatel Lexus Tsusho Průhonice Pavel Vávra.

Lexus letos v 1. pololetí registroval v České republice 204 osobních vozů. Z toho více než 90 % tvořil hybridní pohon. V červnu Lexus v ČR uzavřel smlouvy 30 vozů, což je v rámci měsíce června dokonce historicky rekordní výsledek.

Vybrané služby nového dealerství:

- zdarma kompletní mytí vozu při každé návštěvě servisu

- zapůjčení náhradního vozu

- čekací zákaznická zóna vybavená TV, Wi-Fi a občerstvením

- uskladnění sezónních pneumatik nebo kompletních kol

 
Publikováno: 5. 8. 2020 | Počet přečtení: 216