zoomatech murr Schunk

Síťový radar minimalizuje falešné poplachy

Společnost Axis Communications přichází s novým inteligentním síťovým radarem D2110-VE, který využívá pokročilé radarové technologie, díky nimž dokáže určit přesnou polohu i rychlost objektu či narušitele a spolehlivě pokrýt i rozsáhlé pozemky.

 

Díky vestavěné analytice, založené na hlubokém učení, dokáže nový radar přesně detekovat, klasifikovat a sledovat osoby i vozidla, a to s velmi nízkou mírou falešných poplachů. Radar disponuje výstupem PoE-out, lze tedy jeho prostřednictvím připojit a napájet další zařízení. Radar tak lze jednoduše doplnit např. síťovou kamerou (pro vizuální ověření poplachových stavů) nebo síťovým reproduktorem (k oslovení a tím pádem i odstrašení případných pachatelů na dálku).

Funkce inteligentního propojení umožňuje praktické použití více zařízení v těsné blízkosti, např. instalaci dvou radarů zády k sobě. Lze tak zajistit plné pokrytí zabezpečení v rozsahu 360°. Díky nejnovější generaci čipu Artpec disponuje také pokročilým zabezpečením proti kybernetickým útokům, jako je podepsaný firmware a funkce bezpečného spuštění.

Bezpečnostní síťový radar je tak ideální pro různorodé venkovní instalace, jako jsou průmyslové areály, parkovací plochy nebo nakládací doky v mimopracovních hodinách.

 
Publikováno: 29. 7. 2020 | Počet přečtení: 355