Schunk

Space Star jako malířské plátno

V průběhu dubna a května oslovila společnost Mitsubishi studenty Střední školy grafické v Brně a dali jim možnost realizovat svůj vlastní návrh designu pro karoserii nového modelu Mitsubishi Space Star.

 
Ředitelka školy Jarmila Šustrová byla návrhem nadšena a mohli jsme tak projekt posouvat bez problémů vpřed, říká Marek Vodička, marketingový a PR manažer MMCZ.

Cílem spolupráce bylo nejen vytvoření unikátní designové grafiky na karoserii novinky Mitsubishi Space Star, ze které nakonec vznikl reálný celopolep konkrétního vozu, ale i podpora školy nákupem výpočetní techniky potřebné pro výuku specifických předmětů.

Absolutní vítězkou se stala se svou špičkovou „japonskou“ grafikou osmnáctiletá Veronika Holubová. Na druhém a třetím místě se těsně umístily Denisa Veselá a Kristýna Bednářová. Všem třem jako první gratuloval generální ředitel Mitsubishi Motors Kamil Šilhavý.Slavnostní předání cen z rukou generálního ředitele Kamila Šilhavého.proběhlo 1. července v brněnském autosalonu MitsubishiAuto Palace Brno.

„Náš osobní a kreativní přístup je právě to, čím se odlišujeme od našich konkurentů. Zrealizovat kreativní soutěž, komunikovat novinku na trhu trochu jinak, přinést pracovní náplň a vlastně i zábavu pro studenty v průběhu korona volna a nakonec finančně podpořit také samotnou školu byl výborný nápad, který si v budoucnu rádi zopakujeme,“ říká Kamil Šilhavý.
 
Publikováno: 8. 7. 2020 | Počet přečtení: 204