Schunk

První kino s LG LED Cinema Display

Spuštěním vůbec prvního světového kina vybaveného technologií LG LED Cinema Display a Dolby Atmos nadchla diváky na Tchaj-wanu. Promítání proběhlo ve spolupráci s tchajwanským divadelním řetězcem Showtime Cinemas, který plánuje tradiční projektory zcela nahradit technologií LED.

 

Společnosti LG a Dolby Laboratories úzce spolupracovaly na integraci mediálního serveru Dolby (IMS3000) s inovativním LED displejem LG. Dolby IMS3000 umožňuje filmům přehrávat Dolby Atmos v maximální kvalitě a vytvořit takovou zvukovou scénu, která naprosto uchvátí publikum. Zvuk plně koresponduje s promítanými scénami. Párování Dolby Atmos s realistickými obrazy LED Cinema Display vytváří pohlcující zážitek a divák si odnáší ještě intenzivnější a nezapomenutelný pocit ze sledování.
Čtrnáct metrů široká a sedm metrů vysoká LG obrazovka nabízí detailní a oslňující 4K obraz. Na rozdíl od některých běžných digitálních projektorů zajišťuje systém LG vynikající kvalitu obrazu bez jakéhokoli zkreslení. Díky své schopnosti ovládat každý jednotlivý pixel zaručuje systém vynikající kontrastní poměr a přesnou reprodukci barev. Kromě toho také splňuje nejvyšší standardy pro zabezpečení obsahu a certifikaci DCI (Digital Cinema Initiatives).

 
Publikováno: 3. 7. 2020 | Počet přečtení: 224