Schunk

Všestranně využitelný StrongPhone G5

Evolveo uvedla nový přírůstek do produktové řady odolných telefonů StrongPhone G5. Mezi jeho základní parametry patří výhodný poměr cena-výkon, maximální odolnost, displej o velikosti 5,5" s technologií HD+, vysoký výkon, kvalitní duální fotoaparát 13 MPx + 0.3 MPx a velká výdrž baterie.

 

Ve výbavě nechybí ani NFC čip pro bezkontaktní placení, čtečka otisku prstů pro vysokou úroveň zabezpečení a certifikace IP68 pro odolnost i při hrubém zacházení.
Kombinace výkonného čtyřjádrového procesoru s frekvencí 2.0 GHz a 5,5" HD+ displeje se skvělým barevným zpracováním umožňuje hraní her, sledování filmů i pohodlné surfování na internetu. Zvýšená odolnost displeje proti škrábancům a prasklinám ochrání displej před poškozením, a to i v náročných podmínkách.
Rozlišení fotoaparátu 13 MPx + 0,3 MPx, duální provedení a Full HD nahrávání zprostředkuje vysoce kvalitní fotografie/videa, a to i za horších světelných podmínek. O videohovory a selfie se pak postará přední kamera s 5Mpx rozlišením.

Android 9.0 s NFC čipem
Operační systém Android 9.0 nabízí nejen spoustu nových funkcí, ale také možnost bezkontaktní platby pomocí integrovaného NFC čipu nebo vysokou úroveň zabezpečení díky přesnému snímání otisku prstu. Bezkontaktní platby umožňují rychlé, snadné a bezpečné placení bez nutnosti nošení platební karty.
Technologie MediaTek CorePilot s baterií o kapacitě 5000 mAh poskytuje výdrž až 3 dny, a to i při celodenním využívání.
Na mobilní telefon StrongPhone G5 je poskytována v základní ceně rozšířená záruka na rozbitý displej. Záruka je poskytována na rozbití displeje nebo vrchního skla displeje telefonu. Displej bude opraven bezplatně v autorizovaných servisních střediscích Evolveo po předložení dokladu o koupi. Podrobné podmínky této záruky jsou k dispozici na webu výrobce.

 
Publikováno: 3. 7. 2020 | Počet přečtení: 161