Schunk

Zatím nejodolnější a nejvýkonnější tablet

Společnost Panasonic posílila řadu Toughbooků se systémem Android uvedením zařízení Toughbook A3 na trh. Jde o maximálně odolný tablet s 10,1palcovým displejem. Na českém trhu budeč k dispozici od letošního srpna.

 

Stále častěji u svých odolných mobilních tabletů a handheldových zařízení vyhledávají podniky systém Android. Díky vybavenosti tímto systémem je Toughbook A3 ideálním zařízením pro pracovníky záchranných složek, terénní a servisní pracovníky, stejně jako pro operátory přepravy a logistiky.

Toto maximálně odolné zařízení disponuje úctyhodnou výdrží baterie až 9 hodin v případě použití standardních baterií a výdrží až 15,5 hodiny při použití volitelných velkokapacitních baterií s možností duální baterie. Tablet je navržen pro použití a snadné prohlížení za všech světelných a povětrnostních podmínek. Disponuje celou řadou možností portů, které lze nakonfigurovat tak, aby odpovídaly potřebám terénních pracovníků. Zařízení také podporuje Compass 2.0, špičkový nástroj na obsluhu procesů na odolných tabletech Toughbook a handheldových zařízeních s operačním systémem Android.

„Jako nástupce oblíbeného modelu A2, je toto nejnovější zařízení odolnější, výkonnější a dokáže pracovat v terénu déle, než kterýkoli jeho předchůdce,“ uvedl Jan Kaempfer, generální manažer marketingu pro divizi Mobile Solutions Business Division – Europe. „Je ideální volbou pro pracovníky ve skladech a operátory vysokozdvižných vozíků, servisní pracovníky a zaměstnance v automobilovém průmyslu, kteří vyžadují zařízení pro diagnostiku, správu dat a provozní kontroly a také pro pracovníky záchranných složek, kteří vyžadují zabezpečené a efektivní řešení mobilní výpočetní techniky.“

Model A3 je odolný vůči vodě i prachu (IP65) a byl otestován proti pádu z výšky 1,5 m. O výkon se stará nejnovější dlouhodobě podporované jádro Qualcomm Octa-Core SDM660 (1,8 GHz–2,2 GHz) s 4GB pamětí a rozšířeným 64GB eMMC úložištěm.

Displej (1920 x 1200) o velikosti 10,1 palců, který se vyznačuje špičkovou viditelností v interiérech i venku, má snadné použití. Desetibodový kapacitní dotykový displej lze ovládat rukou, pomocí stylusu nebo i v rukavici, a to dokonce i v dešti. Je také vybaven předním fotoaparátem a mikrofonem pro videokonference a zadním fotoaparátem s bleskem pro pořizování obrazové dokumentace.

Disponuje bohatou sadou podnikových rozhraní, včetně USB Type-C (USB 3.0) a USB Type-A (USB 2.0). Tři různé možnosti přizpůsobitelných portů příslušenství v pěti různých kombinacích umožňují nakonfigurovat si zařízení přesně podle požadavků podniku, a to včetně volitelné čtečky karet SmartCard, čtečky čárových kódů nebo dalšího portu USB Type-A (USB 2.0).

 
Publikováno: 1. 7. 2020 | Počet přečtení: 182