Schunk

Nová úložiště přinášejí špičkový výkon

LaCie, značka společnosti Seagate Technology, uvedla na trh dvě nová úložiště pro kreativní profesionály a firemní uživatele. Novinky LaCie 1big Dock SSD (2-4 TB) Pro a LaCie 1big Dock (4, 8 a 16 TB HDD) umožňují zefektivnit a optimalizovat nahrávání a ukládání pomocí jednoho kompletního řešení.

 

LaCie 1big Dock SSD Pro je ideální pro editaci datově náročných videí v rozlišení 6 a 8K, super slow motion a obsahu s vizuálními efekty. Na základě odkazu produktové řady LaCie, která má bezkonkurenční výkon a styl, se 1big Dock SSD Pro opírá o FireCuda NVMe SSD a Thunderbolt 3, který přináší rychlost čtení až 2800 MB/s. K efektivnější práci přispívají i dva USB-C porty Thunderbolt 3, dokovací stanice, která obsahuje jeden zabudovaný port USB 3.0, sloty pro paměťové karty cinema-grade (CFast 2.0, CFexpress a SD) a výstup DisplayPort 1.4.. 1big Dock SSD Pro je ideální periferií pro většinu profesionálních filmových kamer včetně předních značek jako ARRI, Blackmagic, RED nebo Canon.

Druhé úložiště 1big Dock nabízí podobné funkce a poskytuje také přímé čtení obsahu z karet SD, CompactFlash a USB disků. Díky tomuto řešení eliminuje potřebu dalších síťových adaptérů a slouží jako hlavní zařízení propojené s pracovní stanicí jediným kabelem.

Unikátní řízení spotřeby

Obě úložiště mohou pohánět notebook až 45 W nebo 30 W v případě, že je připojeno více kompatibilních zařízení. 1big Dock navíc disponuje inovativní funkcí Power Pass-Through, se kterou lze nabíjet notebook až 70 W, zatímco se na počítači uvolní často potřebný USB-C port.

Se standardní 5letou zárukou s Rescue Data Recovery Services po celou dobu záruky a bezplatným měsíčním přístupem k Adobe Creative Cloud All-Apps budou zařízení dostupná na českém trhu v červenci 2020.

 
Publikováno: 1. 7. 2020 | Počet přečtení: 169