its murr Schunk

Francouzská nabídka bez závazku

Novou službou Free2Move zavádí společnost Car On Demand ve Francii alternativu k nákupu automobilu. Jde o nabídku pořízení automobilu na několik měsíců za měsíční předplatné.

 

Nová nabídka cílí na uživatele, kteří potřebují mít za rozumnou cenu vůz k dispozici po dobu několika měsíců bez smluvního závazku z hlediska doby pronájmu. Pro soukromé zákazníky je alternativou k nákupu automobilu nebo dlouhodobému pronájmu díky online řešení přizpůsobeného jejich potřebám mobility v řádu měsíců.

„Kvůli práci se musím často stěhovat. Car On Demand mi poskytuje flexibilitu, kterou jsem potřeboval. Mohu každý rok auto změnit a předplatné můžu kdykoli zastavit a zase obnovit. Je to ideální řešení,“ Axel P.

Firemním zákazníkům, kteří rozjíždějí nové podnikání a neví, jak se jim bude dařit, poskytuje nabídka bez závazků flexibilitu, která je založena na měsíční bázi a usnadňuje jim řízení firmy.

„Díky tomuto řešení jsem byl schopen reagovat na sedmiměsíční vrchol aktivity, který pokračoval několik měsíců a vyžadoval několik dalších pracovníků. Ve střednědobém horizontu jsem podobnou jednoduchost a flexibilitu nenašel,“ Bernard L., Fleet manager malých a středních podniků

Související služby v balíčku all-inclusive

Free2Move disponuje pro tuto službu více než 2000 vozů a 50 verzí modelů značek Peugeot, Citroën, DS Automobiles a Opel, tedy nejnovější automobily s elektrickými i spalovacími motory za nejlepší ceny. Online předplatné služby zahrnuje:

- Nabídka jedné výměny vozu ročně,

- Údržba, včetně prohlídek a servisu vozidla a jeho pneumatik,

- Asistence 7/7 v případě poruchy, nehody nebo potřeby telefonické rady;

- Bezkontaktní doručení vozu a jeho vyzvednutí na požadované adrese.

Pro zjednodušení administrativních postupů sdružuje Car On Demand všechny související služby na jedné měsíční faktuře.

Nabídku mobility značky Free2Move ve Francii zahrnuje carsharing, krátkodobý, střednědobý a dlouhodobý pronájem, přístup k nabíjecím stanicím, parkování a online správu vozového parku. Tato služba je zatím k dispozici pouze ve Francii.

 
Publikováno: 29. 6. 2020 | Počet přečtení: 268