its murr Schunk

Na fotografiích záleží

Jaký majetek byste si zachránil ze svého hořícího domu? Jednou z nejčastějších odpovědí je fotoalbum, počítač nebo nějaké úložné zařízení s osobními daty. Jde dokonce o častější odpověď než cenné šperky.

 

Fotografie zachycují důležité vzpomínky ̶̶ narozeniny, svatby, rodinné výlety. Jsou naším osobním příběhem, časovou osou našich životů a míst, která milujeme. To, jak tyto fotografie zachytíte, uložíte a postaráte se o ně, je proto velmi důležité. Společnost Verbatim přináší několik tipů, jak bezpečně uložit fotografie.Paměťové karty Pro, Pro+ a Premium

Pro - profesionální výkon pro akční fotoaparáty, HD videokamery, pokročilé fotoaparáty, chytré telefony a tablety. Třída rychlosti UHS 3 (U3) znamená, že můžete pořizovat videa ve 4K Ultra HD a Full HD a rychle je přenášet do počítače za účelem prohlížení a úprav.

Pro+ - pořizujte videa v nejvyšších standardech rozlišení a poskytněte svým akčním kamerám, HD videokamerám, pokročilým digitálním zrcadlovkám, chytrým telefonům a tabletům nejvyšší výkon. Třída rychlosti UHS 3.

Premium - perfektní pro menší až střední kompaktní fotoaparáty a kamery nebo jako rozšíření základní paměti mobilních zařízení, jako jsou chytré telefony a tablety. Vhodné pro záznam videa 1080p.Přenosná úložná zařízení

Pevný disk Store n Go USB 3.0 GEN2 - stylový pevný disk pro zálohování stolních počítačů, notebooků a laptopů, rozhraní USB 3.0 SuperSpeed, USB plug n play, software: Nero Backup*, Green Button, Hard Drive Easer, Hard Drive Info, Hard Drive Formatter, USB Rec & Play.

Pevný disk Store n Go USB 3.0 GEN1 - rozhraní USB 3.0 Super Speed, USB plug n play, tenký design, software: Nero Backup, Green Button, Hard Drive Easer, Hard Drive Info, Hard Drive Formatter, USB Rec & Play.Víceportový rozbočovač USB-C 8-in-1 se čtečkou karet SD/microSD

Se třemi porty USB 3.0 máte spoustu místa pro připojení myši, disku USB, pevného disku či externí vypalovačky DVD. S rychlostí až 5 Gbps umožňuje port USB 3.0 zřídit vlastní pracovní prostor kdekoli. Není třeba používat některý z portů USB 3.0 pro samostatnou čtečku karet, protože víceportový rozbočovač disponuje také čtečkou zvlášť na SD karty a microSD karty! PN49142.

Rozbočovač poskytuje nabíjení USB-C, tři porty USB 3.0, rozhraní HDMI, gigabitový ethernetový port pro drátové připojení k síti a čtečku paměťových karet SD/microSD. Díky elegantnímu a kompaktnímu designu je toto zařízení neskutčně přenosné a ideální na cesty, je kompatibilní s notebooky a smartphony s USB-C konektorem a také MacBooky.Batoh na notebook/fotoaparát

Tento všestranný batoh Melbourne pojme notebooky do velikosti obrazovky až 16". Díky měkkému polstrování na zádech a ramenních popruzích se nosí velmi pohodlně, navíc nešetří místem na ventilaci, takže vás udrží v chladu za horkých dnů.

Jde o lehký batoh s flexibilním vnitřním uspořádáním a kapsou na tablet. Disponuje pořadačem, rychle přístupnou kapsou, v nějšími držáky na deštník/láhev/stativ. Navíc splňuje podmínky pro příruční zavazadla stanovené předními leteckými společnostmi.

Pozvánka

Pokud se chystáte na veletrh IFA , který se bude konat 4-6. 9. 2020 v Berlíně, kontaktujte nás pro domluvení schůzky na stánku společnosti Verbatim.

 
Publikováno: 26. 6. 2020 | Počet přečtení: 296