its murr Schunk

Energeticky úsporné zdroje UPS

Společnost CyberPower uvádí na trh čtyři nové modely profesionálních zdrojů nepřerušovaného napájení (UPS) řady Value Pro, které jsou ideální pro domácnosti, malé firmy a kanceláře. Nová řada zahrnuje modely s výkonem 700, 1000, 1200 a 1600 VA pro 4-8 spotřebičů.

 

Při poloviční zátěži dokážou nové UPS napájet připojená zařízení, jako jsou počítače, malé servery, síťová úložiště NAS, bezpečnostní systémy apod., po dobu až 10 minut. Zdroje jsou založené na topologii line interactive s automatickou regulací napětí, která průběžně vyrovnává výkyvy napětí v síti. Úsporná technologie GreenPower UPS výrazně snižuje spotřebu samotného zdroje, a šetří tak provozní náklady.

Nové zdroje jsou vybavené ochranami proti přetížení, přepěťovým špičkám, přepěťovým rázům a elektromagnetickému a radiovému rušení. Dodávají se v provedení se zásuvkami typu Schuko, FR nebo IEC320. Jsou vybavené také kombinovaným portem RJ11/RJ45 pro ochranu telefonní nebo vysokorychlostní síťové linky (1 Gb/s). Vestavěný olověný akumulátor se na plnou kapacitu dobije za 8 hodin. Patentovaná úsporná technologie GreenPower UPS zvyšuje provozní účinnost zdroje, což snižuje tepelné ztráty a významně šetří náklady na energii oproti běžným UPS.

Ve výbavě zdrojů jsou informační LCD panely, které zobrazují základní informace jako druh provozu, stav napájení, stav baterie a stav zátěže nebo upozornění na poruchu a jiná a varování. Na přepnutí do provozu na baterii, vybití baterie a další důležité události upozorní uživatele také zvukový alarm.

 
Publikováno: 18. 6. 2020 | Počet přečtení: 291