its murr Schunk

Odemknutí pouhým pohledem

Značka Evolveo přichází s odolným chytrým top telefonem StrongPhone G9 s operačním systémem Android 10.0. Telefon najde využití nejen u náročných profesí, ale i všech zákazníků, kteří vyžadují odolnou konstrukci telefonu bez jakýchkoli kompromisů.

 

Výkonem, fotoaparátem, ale i funkcemi se StrongPhone G9 vyrovná nejlepším chytrým telefonům ve své třídě, a to s takřka nezničitelnou konstrukci. Mezi jeho hlavní přednosti patří 8jádrový procesor 2.0 GHz, 4GB RAM paměť, 48Mpx fotoaparát, podpora nejnovější technologie eSIM nebo velkokapacitní baterie 5000 mAh, která nabízí dobu provozu až 4 dny. Velký HD+ displej 6,2" s kapkovitým výřezem, technologií IPS a ochranným prvkem Gorilla Glass zprostředkuje maximální požitek při sledování filmů, hraní her či videohovory s přáteli. To vše ve stylovém provedení s certifikací IP69 pro maximální odolnost za jakýchkoli podmínek.

Chod aplikací má na starosti výkonný 8jádrový procesor MediaTek 2.0 GHz s funkcí CorePilot, která poskytuje správu jednotlivých jader podle potřeb zařízení a umožňuje perfektní balanc mezi výkonem a spotřebou. Ve spojení s 64GB vnitřní pamětí (s možností rozšíření až o 128 GB pomocí microSDHC karty) získá uživatel spojení výpočetního výkonu a dostatku místa pro aplikace, kvalitní fotografie a náročné hry.

O kvalitní fotografie v jakoukoli hodinu se postará 48Mpx fotoaparát s obrazovým snímačem Samsung ISOCELL Plus, Full HD rozlišením a stabilizací obrazu. Díky pokročilé technologii práce se světlem zvládá snímač fotografie i v horších světelných podmínkách, a to bez ztráty sytosti barev nebo kontrastu. Pro videohovory a selfie je telefon vybaven přední kamerou s rozlišením 8 Mpx a funkcí Face-Unlock.

Model StrongPhone G9 nabízí dva způsoby zabezpečení, díky kterým má uživatel jistotu, že jsou jeho data v bezpečí. Jak funkce odemčení otiskem prstu, tak i funkce Face-Unlock nabízí maximální úroveň zabezpečení a rychlý přístup ke konverzacím, fotkám a aplikacím. Pomocí NFC je navíc možné platit bezkontaktně, a to pouhým pohledem na telefon.

Elektronická SIM karta eSIM je budoucností telekomunikace a nabízí nejen úsporu prostoru, ale také možnost přepínat mezi operátory bez nutnosti fyzické manipulace. Nahrát je možné až 8 eSIM profilů najednou a vyžívat je na telefonování, psaní zpráv, surfování na internetu nebo pracovní cesty do zahraničí. Vložení eSIM profilu je snadné a odpadá díky němu návštěva pobočky operátora nebo čekání na SIM kartu zaslanou poštou.

 
Publikováno: 18. 6. 2020 | Počet přečtení: 321