its murr Schunk

Speciální edice „C-Series“ u C4 Cactus

Po úspěchu sběratelské edice „Origins“, oslavující v loňském roce sté výročí značky, nabízí letos Citroën novou speciální průřezovou řadu s názvem „C-Series“. Odkazuje na „C“ jako Citroën, komfort (Confort) a charakter (Caractère) modelů. Bude vynikat specifickými barvami, materiály a atraktivní výbavou.

 

Nová generace vozu C4 Cactus, která byla uvedena na trh začátkem roku 2018 a byla ve srovnání s první generací kompletně přepracována, se dokázala ve vysoce konkurenčním segmentu kompaktních sedanů prosadit. Vůz svým jedinečným designem, vynikajícím komfortem a technologiemi okouzlil již více než 140 000 zákazníků.

C4 Cactus nabízí moderní charakterní a plynulý styl a pyšní se možnostmi personalizace, která díky barevným prvkům v předním nárazníku a na dílech Airbump na předních dveřích umožňuje 24 kombinací. Přenesl komfort do nové dimenze díky dvěma inovacím v programu Citroën Advanced Comfort a zvyšují pohodu a klid na palubě. Jde o odpružení podvozku s tlumiči s progresivními hydraulickými dorazy (Progressive Hydraulic Cushions - PHC) zprostředkovávající dojem jízdy na „létajícím koberci“. Umožňují odfiltrovat velké i drobné nedokonalosti povrchu, aniž by to zhoršovalo stabilitu a potěšení z jízdy. Druhou inovací jsou sedadla Advanced Comfort s příjemným držením těla.

C4 Cactus C-Series

Speciální edice „C-Series“ je po SUV C3 Aircross, kde se objevila v prosinci 2019, nyní k dispozici i u vozu C4 Cactus. Tato průřezová edice podtrhuje charakter a pohodlí vozů a zdůrazňuje použité barvy a materiály a výbavu usnadňující pobyt na palubě.

Při pohledu zvenku si vůz zachovává kultivovaný a elegantní design modelu C4 Cactus v kombinaci s balíčkem Pack Color Anodised Deep Red, který tvoří barevné prvky Airbump a barevné lišty mlhových světel. Přední dveře pod zpětnými zrcátky zdobí výrazné reliéfní logo „C-Series“. Odstíny karoserie jsou jak střízlivé, tak elegantní, od bílé přes šedou po černou, a vytvářejí 5 sladěných, originálních a elegantních kombinací.

C4 Cactus C-Series přebírá úsporné a výkonné motory – benzínový PureTech a dieselový motor BlueHDi – používané u verze Feel: PureTech 110 S&S s manuální 6st. převodovkou a BlueHDi 100 S&S také s manuální převodovkou.

 
Publikováno: 16. 6. 2020 | Počet přečtení: 280