its murr Schunk

Virtuální otevření nového centra CASA SEAT

Ve čtvrtek 4. června se poprvé otevřou brány CASA SEAT ve virtuální prezentaci budovy umístěné v srdci Barcelony. Manažeři společnosti a ambasadoři značky provedou virtuální návštěvníky různými prostory a místnostmi, v nichž získají detailní představu o všem, co CASA SEAT nabídne, jakmile bude možné fyzické otevření tohoto jedinečného společenského centra.

 

Návštěvníky bude během virtuálního otevření centra CASA SEAT provázet mimo jiné Wayne Griffiths, člen představenstva společnosti SEAT, odpovědný za prodej a marketing, a předseda představenstva značky CUPRA. Video bude k dispozici v angličtině s titulky od 12:00 h SEČ na kanálu SEAT v rámci portálu YouTube.

Centrum CASA SEAT bylo vybudováno na počest Barcelony, velkoměsta, v němž se před 70 lety zrodil SEAT. CASA SEAT se současně stane centrem mobility tohoto velkoměsta a prostorem, z něhož může společnost SEAT hledět do budoucnosti, podporovat městskou kulturu a být pro lidi místem setkávání, semeništěm nápadů, diskusní arénou i východiskem pro hledání odpovědí na budoucí výzvy v oblastech mobility a trvalé udržitelnosti.

Virtuální prezentace:

Kdy: čtvrtek 4. června

Od: 12:00 h SEČ

Kde: https://www.youtube.com/seat

 

 
Publikováno: 3. 6. 2020 | Počet přečtení: 348