its murr Schunk

Na dovolenou s Peugeotem

Peugeot v České republice přichází s nabídkou obytného vozu Peugeot Boxer, kterou zajišťuje koncesionář značky Peugeot, firma Artcom Group. Pro vyznavače cestovatelské svobody jsou kromě možnosti nákupu obytného vozidla zajištěny i komplexní služby včetně testovacích jízd, poradenských služeb nebo pronájmu těchto vozů.

 

Pro milovníky cestování s „domem na kolech“ bylo potřeba si nejdříve vybrat vhodné vozidlo a poté zadat přestavbařské firmě úpravu na obytný vůz, anebo si rovnou pořídit kempovací vozidlo, což vychází zpravidla na větší finanční obnos.

Nyní přichází francouzská automobilka Peugeot s jednodušším postupem. Stačí si vůz nakonfigurovat, objednat a poté rovnou vyrazit na dovolenou, nebo v druhém případě si vůz pouze pronajmout.Přeměnou na obytný vůz byl vybrán model Peugeot Boxer Furgon v několika verzích, ideální je verze L4H3. Různá provedení interiéru se liší řešením postelí, sprchy či kuchyně, všechny verze jsou však určeny pro přepravu maximálně čtyř osob. Praktické ergonomické prvky zahrnují například otáčecí přední sedadla, která lze v každém modelu změnit na stůl a pohovku nebo na postel. Promyšlené uspořádání úložných prostor uvnitř vozidla poskytuje dostatek místa pro veškeré věci, které cestovatelé na různě dlouhých cestách potřebují.

Obytný vůz Peugeot Boxer lze v současné době zakoupit výhradně u koncesionáře značky Peugeot, ARTCOM GROUP, za cenu od 1 231 250 Kč bez DPH.

Příznivci kempování však mohou zvolit i jinou cestu k obytnému vozu, přitom jejich vozidlo stále může plnit svoji původní roli, tedy každodenní dopravu. Tomuto požadavku umí vyhovět modely Peugeot Traveller a Rifter s pomocí kempingové vestavby, která se jednoduše vsune do zavazadlového prostoru. Různá řešení obytných vozů nabízí stránky https://peugeotprestavby.cz.

 
Publikováno: 2. 6. 2020 | Počet přečtení: 340