its murr Schunk

Elektrokola Peugeot se prodávají online

Značka Peugeot, tradiční výrobce jízdních kol, reaguje na zvýšenou poptávku po elektrokolech. Letos na jaře se jízdní kola s elektrickým pohonem osvědčila jako vhodná alternativa veřejné dopravy, což vzbudilo u klientů velký zájem. Ten je navíc umocněn daňovými pobídkami, které se nabízejí ve Francii (až 500 eur).

 

Jízdní kola Peugeot se rodí v designérských studiích Peugeot Design Lab ve Francii a jsou montována v továrně Cycleeurope v Romilly-sur-Seine (departement Aube). Stejně jako automobily Peugeot, které značka prodává online prostřednictvím portálu Peugeot Store, i elektrická jízdní kola lze takto nakoupit z pohodlí a bezpečí domova. Díky své řadě elektrokol poskytuje Peugeot komplexní nabídku e-mobility.

Nabídka kol

- Městské kompaktní kolo Peugeot eLC01 je neodolatelné svým neoretro stylem. Jeho 400 Wh baterie poskytuje dojezd až 70 km.

- Kolo Peugeot eC02 je ideální do města. Baterie o výkonu 300 Wh umožňuje dojezd až 80 km (110 km s baterií 400 Wh).

- Kola Peugeot eT01 D8 a eT01 Sport jsou univerzální trekingová elektrokola, která jsou k dispozici se sportovním nebo kombinovaným rámem. Jejich 400 Wh baterie zajišťuje dojezd až 110 km.

- Kolo Peugeot eT01 FS PowerTube má vestavěnou baterii, která přispívá k jeho elegantnímu stylu. Zadní a přední odpružení umožňují čelit všem nerovnostem. 500 Wh baterie poskytuje dojezd až 130 kilometrů.

Každé kolo Peugeot, ať už elektrické nebo klasické, je přizpůsobeno svému účelu. Sortiment zahrnuje městská, treková, horská, silniční nebo dětská kola.

Na webových stránkách cycles.peugeot.fr si kupující může zkontrolovat dostupnost modelů z celé řady a objednat si je online. Stačí, aby si vybral velikost rámu: S, M, L nebo XL, barvu a výkon baterie (u elektrokol). Ve Francii je doručení zdarma. Doručení je možné také do prodejny nejblíže k bydlišti zákazníka. Montáž, příprava, seřízení a předání kola provádí zástupce společnosti Peugeot Cycles.Kola vznikají ve Francii

Peugeot Cycles se opírá o více než 130 let zkušeností. Značka byla ostatně první, která v roce 2009 přišla na trh s elektrokolem. Díky kvalitě komponentů jsou e-kola Peugeot stále vyhledávanější, většinu motorů a baterií dodává značka Bosch.

Peugeot je jedinou značkou na světě, která nabízí elektrifikovanou nabídku globální mobility: automobily, užitkové vozy, skútry a jízdní kola. Nové e-modely Peugeot pokrývají všechny segmenty. 100% elektrická nabídka zahrnuje městský vůz

Peugeot e-208, který byl zvolen Autem roku 2020, kompaktní SUV Peugeot e-2008 a nedávno představený užitkový e-Expert a užitkový e-Boxer. Plug-in hybridní motory jsou k dispozici u SUV Peugeot 3008 a modelů Peugeot 508 fastback a SW. Příměstskou mobilitu usnadňuje skútr Peugeot e-Ludix. Nabídku elektromobility značky pak završují elektrola Peugeot.

 
Publikováno: 29. 5. 2020 | Počet přečtení: 322