Schunk

Bose přidává uživatelsky nastavitelný ekvalizér

Nejnovější model sluchátek Bose Headphones 700 dostává novou funkci nastavitelného ekvalizéru. Uživatelé sluchátek získávají možnost upravit zvuk podle vlastních preferencí a zdůraznit výšky, středy nebo basy.

 

Tato funkce je dostupná po automatické aktualizaci firmware a třípásmový ekvalizér (výšky, středy a basy) lze poté nastavit v aplikaci Bose Music. Headphones 700 využívají oproti dosavadním generacím sluchátek nové měniče a jejich zvukové vlastnosti jsou nastaveny tak, aby si posluchač vychutnal co možná nejvyrovnanější a nejvěrnější reprodukci. Nová možnost vychází vstříc uživatelům, kteří preferují často využívané zdůraznění basů nebo dávají naopak přednost jasnějším výškám.

Sluchátka jsou historickým průkopníkem technologie ANC (Active Noise Cancelling), která pomocí elektroniky potlačuje zvuky z okolí a pomáhá vytvářet ideální poslechové podmínky. V open space kancelářích zase pomáhá ANC lidem v soustředění i bez puštěné hudby. Současně s uvedením posledního modelu Headphones 700 na konci loňského léta představil Bose nejnovější generaci této technologie. Sluchátka využívají pro identifikaci okolních zvuků z prostoru celkem osm mikrofonů. Díky tomu bylo dosaženo lepšího odrušení a také se výrazně zlepšila identifikace hlasu uživatele v rušném prostředí a tím i čistota hovorů v režimu hands-free a rozpoznávání povelů určených pro digitálního asistenta.

Na plně nabitou baterii hrají sluchátka Bose Headphones 700 až 20 hodin. V případě potřeby nebo přání uživatele je lze s využitím audiokabelu použít i jako kabelová.

 
Publikováno: 27. 5. 2020 | Počet přečtení: 194