Schunk

Využijte čtvrtý květnový webinář Murrelektronik - již 26. května!

Na každé květnové úterý pro vás připravila společnost Murrelektronik webináře nabité informacemi včetně praktických ukázek. Téma i link na přihlášení najdete níže.

 

Poslední čtvrtý díl webináře má téma: „Průmyslový Ethernet a možnosti jeho využití" je naplánován na úterý 26. května 2020 ve 13 hodin. Přečtěte si více, na co se můžete těšit...

Jak se zaregistrovat?

Stačí vyplnit krátký formulář ZDE.

Na co můžete těšit?

Pro moderní stroje stojí v popředí hospodárnost, integrovatelnost a funkčnost. To jsou úkoly, které jsou často řešeny sběrnicovými systémy. Ethernet je právě pro takovéto případy předurčen a je otevřen i budoucím požadavkům. Naši specialisté vám nabídnou ucelený pohled na široké možnosti ethernetu a představí konkrétní způsoby, jak může moderní průmyslová síť pracovat ve váš prospěch

Tímto posledním květnovým webinářem vás bude provázet:

Ing. Vladimír Schnurpfeil a David Hanák

...............................................................................................................................

Registrace - na stránce webináře vyplníte pomocí odkazu požadované údaje. Po odeslání formuláře dostanete na vaši zadanou emailovou adresu potvrzovací zprávu o přihlášení. Událost můžete uložit do e-mailového klientu (Outlook, Gmail, iCal).

Instalace - doplněk pro používání platformy GoToWebinar se obvykle instaluje automaticky. V případě problémů s přenosem zvuku nebo obrazu, či s uživatelským rozhraním doporučujeme doplněk znovu ručně nainstalovat z této stránky: https://support.goto.com/webinar/help/download-now-g2w010002.

Instalace se uskuteční i v případě probíhající relace, bez odpojení.

Účast - klikněte na tlačítko „Join Webinar" v e-mailu potvrzujícím vaši účast. Doplněk GoToWebinar se spustí automaticky. V případě problémů můžete vyzkoušet postup popsaný v oddílu Instalace.

Nikdo vás nebude nutit aktivovat svoji webkameru či mikrofon. Naopak, pro zvýšení přehlednosti a srozumitelnosti prezentace prosíme všechny účastníky o ponechání svých mikrofonů vypnutých.

Dotazy - pro dotazy během prezentace, využijte prosím panel Questions a napište svůj dotaz. Ten bude vyřízen prezentujícími dle situace ústně a/nebo psanou odpovědí. Vaše dotazy (a případně i následnou komunikaci) vidíte jen vy a pořadatel.

Webinář považujeme za veřejný online prostor, proto cítíme povinnost upozornit všechny účastníky, aby i zde dbali na dodržování zákonů a obecných etických norem a aby nezneužívali diskusního prostoru ke spamování a vlastní propagaci.

Společnost Murrelektronik CZ, spol. s r.o., jakožto tvůrce a organizátor webinářů, si vyhrazuje právo k dalšímu nakládání s poskytnutými údaji v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů: https://www.murrelektronik.cz/cz/prohlaseni-o-ochrane-osobnich-udaju. V případě dotazů se obracejte na: marketing@murrelektronik.cz

 
Publikováno: 24. 5. 2020 | Počet přečtení: 214